فرانسه, بسته, تمام, تئاتر, رستوران ها و فروشگاه ها برای جلوگیری از Coronavirus گسترش

پس از محدود کردن تجمعات به 100 نفر و بسته شدن مدارس daycares و دانشگاه دولت فرانسه در حال حاضر تصمیم به تعطیل تمام فروشگاه ها, رستوران ها و سالن های سینما در جهت مهار گسترش coronavirus.

محدودیت های جدید اعلام شده توسط نخست وزیر Édouard فیلیپ در روز شنبه خواهد اثر را در نیمه شب برای مقدار نامحدود از زمان. فروشگاه از اولین ضروریات مانند داروخانه ها, فروشگاه های مواد غذایی و گاز و ایستگاه های بانک ها و روزنامه می ایستد باز باقی خواهد ماند.

فیلیپ گفت: drastic اقدامات جدید بودند تصمیم پس از رایزنی با پزشکان متخصص در درمان coronavirus و دیگر بوده است ،

در اوایل این هفته پاکسازی به نام کروناویروس “بزرگترین بحران بهداشتی که در فرانسه شناخته شده است در قرن.” به نام او برای تعطیلی مدارس و دانشگاه ها و کالج ها در سراسر کشور شروع و در تاریخ 16 مارس به صورت نامعین مقدار از زمان.

پاکسازی نیز خواسته است که افراد محدود کردن سفر به و از کار تا آنجا که ممکن است. کسانی که بیش از 70 نیز توصیه به ماندن در خانه.

چندین بالا مشخصات رویدادهای شده اند اوراق در فرانسه از جمله بین المللی تلویزیون, ویترین, MipTV و سریال شیدایی درام تلویزیونی جشنواره در لیل.

با این حال جشنواره فیلم کن شده است axed. سازمان دهندگان گفت: تنوع زودتر — قبل از فیلیپ پرده برداری از محدودیت های جدید — که تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای حفظ و یا انصراف از جشنواره گرفته خواهد شد در اطراف اواسط ماه آوریل است. انتخاب رسمی اعلام می شود است در آوریل 16.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>