فرانسه تایید ششم مورد عفونت کرونا ويروسی به عنوان شهروندان خود را تخلیه ووهان

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه تایید کرده است یک ششم مورد عفونت با کروناویروس جدید از کشور چین, فرانسه, بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

تبلیغات

فرانسه را تایید کرد, اول خود را سه مورد از ووهان coronavirus در جمعه چهارم مورد در روز سه شنبه و یک مورد پنجم در روز چهارشنبه.

در ضمن یک جت حمل حدود 200 شهروندان فرانسوی پرواز ویروس-آمار چین در شهر ووهان در روز جمعه با توجه به خبرگزاری فرانسه روزنامه نگاران در هیئت مدیره پرواز.

فرانسه هواپیماهای نظامی موظف است برای جنوب فرانسه که در آن مسافران را متحمل خواهد شد 14-روز قرنطینه در مورد آنها در حال حمل جدید کروناویروس.

ایالات متحده و ژاپن در حال حاضر انجام airlifts از ووهان برای شهروندان خود. دوم ما پرواز برنامه ریزی شده است در روزهای آینده.

انگلیس همچنین قصد دارد به تخلیه حدود 200 نفر از شهروندان خود را در روز جمعه و استرالیا و نیوزیلند در میان دیگران سازماندهی عملیات های مشابه.

کمیسیون اروپا گفته است که در حال برنامه ریزی یک پرواز به تخلیه بیشتر اتباع اروپایی.

پکن گرفته شده, شدید, گام برای جلوگیری از گسترش این ویروس به طور موثر quarantining بیش از 50 میلیون نفر در ووهان و اطراف هوبئی استان از جمله هزاران نفر از خارجی ها.

سازمان بهداشت جهانی روز پنج شنبه اعلام کرد یک اورژانس جهانی بیش از این ویروس نیز که به بیش از 15 کشور دیگر.

چین مرگ و میر از این ویروس رز به 212 روز جمعه به عنوان سخت ترین ضربه هوبئی استان گزارش 42 جدید مرگ و میر.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>