فرانسه وارد رکود اقتصادی به عنوان تولید ناخالص داخلی سقوط رکورد 5.8 درصد در سه ماهه اول

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه شاهد آن بیشترین انقباض اقتصادی پس از جنگ جهانی دوم در سه ماهه اول به عنوان یک مستند از اواسط ماه مارس در سمت چپ مغازه ها توقیف و مصرف کنندگان ماندم, به در خانه داده های رسمی نشان داد که در روز پنج شنبه.

تبلیغات

فرانسه تولید ناخالص داخلی کاهش 5.8 درصد در سه ماهه قبلی سه ماه INSEE آمار رسمی آژانس گفت.

مشخص شده است که دومین سه ماهه متوالی به داد اقتصاد, پس از کاهش 0.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019 به معنی آن است که از لحاظ فنی در رکود است.

سه ماهه اول انقباض بزرگترین بر اساس سه ماهه پس از جنگ جهانی دوم بیش از رکورد قبلی از -5.3% در سه ماهه دوم سال 1968 زمانی که فرانسه را فلج کرده است ناآرامی های مدنی انبوه اعتراضات و اعتصابات عمومی.

رکود حتی بیش ترین اقتصاددانان انتظارات است که به طور متوسط بودند برای -3.5% اگر چه برآورد در مهر نظرسنجی رفت و به عنوان کم به عنوان -7%.

از مارس 17, فرانسه به 67 میلیون نفر از مردم دستور داده شده است به ماندن در خانه به جز برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا دریافت برخی از ورزش خود را.

INSEE گفت: هزینه های مصرف کننده معمولا راننده فرانسوی در اقتصاد کاهش یافته است 6.1% در سه ماهه اول از سه ماه گذشته در حالی که کسب و کار سرمایه گذاری فرو 11.4%.

این مستند با توجه به شروع پیچ در پیچ پایین از مارس 11 اما دولت هشدار داده است که ورشکستگی و بیکاری هستند به احتمال زیاد به سنبله به سمت بالا در پی آن است.

دولت انتظار دارد اقتصاد خواهد قرارداد حداقل 8 درصد در سال جاری و با عجله از طریق یک بحران بسته به ارزش 110 میلیارد یورو 4 درصد از تولید ناخالص داخلی — برای کمک به شرکت ها و کارگران است.

INSEE است که قبلا تخمین زده می شود فعالیت های اقتصادی است و در حدود دو سوم از سطح نرمال و بیشتر از یکی از دو بخش خصوصی و کارگران قرار داده شده است در دولت-یارانه furloughs با هدف رفع دائمی اخراج های دسته جمعی.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>