فرانسه در مستند به عنوان جلالی می گوید که می nationalise شرکت های بزرگ در بحران

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه قرار دادن آن 67 میلیون نفر تحت مستند در روز سه شنبه در یک عمل بی سابقه ای در طول زمان صلح و گفت: آن آماده بود به nationalise شرکت های بزرگ رنج می برند بحران مالی ایجاد شده توسط تعمیق coronavirus بحران است.

تبلیغات

تهیه پیش نویس در ارتش برای کمک به حمل و نقل به شدت افراد بیمار و سفارش کنترل مرز رئیس امانوئل پاکسازی اواخر روز دوشنبه گفت: شهروندان می تواند به ترک خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی به کار به دنبال مراقبت های پزشکی و یا دریافت برخی از ورزش خود را.

در پاریس, پلیس گشت ترسناک آرام بلوار توقف رانندگان و عابران و خواستار آن است که آنها در حال حاضر وزارت کشور سند توجیه حرکت خود را. این فرم را می توان در وب سایت وزارت و شهروندان می توانند در حال حاضر نسخه الکترونیکی بر روی گوشی های هوشمند خود.

“آن را مانند تعطیلات در ماه اوت گفت:” تخت سرپرست Slavjanka Stankovic. “وجود دارد تنها کبوتر و پلیس در خارج وجود دارد در جایی de la Republique!”

فرانسه به شرح زیر همسایه ایتالیا و اسپانیا در معرفی شدید محدودیت هایی در زندگی عمومی در پاسخ به این بیماری همه گیر. فرانسه مرگ و میر از coronavirus رسیده 148 و در مجموع 6,600 مردم تایید شده است آلوده.

پاکسازی دولت استقرار بیش از 100,000 پلیس در سراسر کشور به اعمال محدودیت. کسانی که نقض شرایط جریمه خواهد شد اگر چه پلیس نشان دادن نرمش در اولین دقیقه از این مستند.

“در حال حاضر ما فقط به توضیح همه چیز است. فردا شروع می کنیم fining مردم گفت:” یک افسر پلیس ضد شورش منینگ یک ایست بازرسی در مجلل سمت چپ منطقه.

“ماندن در خانه’

نخست وزیر ادوارد فیلیپ گفت که قصد دارد افزایش جریمه برای نقض به 135 یورو ($148): از 30 یورو در حال حاضر.

“ما از مردم فرانسه به ماندن در خانه و…ما از آنها بصورتی پایدار و محکم گفت:” در یک مصاحبه پخش در فرانسه 2 ایستگاه تلویزیونی.

ساعت قبل از این مستند در زمان اثر پاریسی با عجله در اعداد بزرگ به ایستگاه های قطار و یا در زمان به جاده ها برای فرار سرمایه است. کسانی که ماندند فرود در سوپر مارکت ها و داروخانه ها حتی اگر این به علت باز باقی می ماند.

“بهتر است به وجود بیش از couped در آپارتمان” گفت: یکی مستمری که به نام او تنها به عنوان Jean-Yves و گفت که او در حال فرار به کشور خود خانه ای در غرب پاریس.

‘تیک تاک بمب ساعتی’

پاریس مهاجرت درو ترس از برخی از در استانی فرانسه که در آن بسیاری از ترس شهرستان ساکنان به ارمغان بیاورد ویروس با آنها و سرعت بخشیدن به گسترش آن.

“پاریسی در حال فرار از شهر را آلوده استان فقط به صورت محدود در هوا باز است. این خروج غیر قابل تصور است و خودخواه و تیک تاک بمب ساعتی” یک کاربر توییتر نوشت.

همانطور که در بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی از جمله ایتالیا و آلمان و اسپانیا و مدارس بسته شده, رستوران ها و بارها توقیف و کارخانه ها بیکار.

وزیر امور مالی به بازسازی بودجه

وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: فرانسه ممکن است nationalise شرکت های بزرگ وضعیتی وخیم از بازار خرید اینترنتی.

او گفت: او را بسیج 45 میلیارد یورو در اقدامات اضطراری برای کمک به شرکت های آب و طوفان پول می آید که در بالا از 300 میلیارد یورو در اوراق وام تضمین می کند.

Le Maire گفت: غیر منتظره فشار بر منابع عمومی به معنای او را به اشک تا سال 2020 بودجه. با اقتصاد در حال حاضر پیش بینی برای کوچک کردن 1% دولت کسری بودجه است که انتظار می رود برای ضربه به 3.9 درصد از تولید ناخالص داخلی از یک هدف 2.2%.

این مستند خواهد شد و حداقل دو هفته پاکسازی گفت.

در برخی از سوپر مارکت ها و قفسه ها خالی شد از آرد ماکارونی و زندگی شیر. یک Monoprix سوپرمارکت در نزدیکی برج ایفل تا به حال مشخص شده یک متر و فواصل در نوار در tills به یاد مشتریان به حفظ فاصله از یکدیگر و به دنبال پرداخت توسط کارت برای به حداقل رساندن خطر عفونت.

روز یکشنبه برخی از پاریسی آمد با هم در یک همبستگی. باعث پیام های در گردش در رسانه های اجتماعی مردم در محلات اطراف شهر بیرون آمد و به بالکن خود را در 8 p. m. به تحسین پرستاران و پزشکان درمان بیمار است.

“براوو به بهداشت و درمان کارگران” یک زن فریاد زد: از بالکن خود در این شهر 14 منطقه در ساحل سمت چپ رود سن.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>