فرانسه مسائل تماس برای خرید ‘فرانسه’ به عنوان coronavirus کارائی بازار واحد

صادر شده در: بروز رسانی:

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در منطقه یورو اقتصاد وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire صادر پاره ای به ملت و سوپر مارکت ها در 24 مارس: ‘سهام, فرانسوی, محصولات!’

تبلیغات

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به انتقام ویران کردن در منطقه یورو اقتصاد وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire صادر پاره ای به ملت و سوپر مارکت ها در 24 مارس: ‘سهام, فرانسوی, محصولات!’

سوپر مارکت ها در فرانسه توجه به تماس برای چه Le Maire نامیده می شوند “میهن پرستی اقتصادی”. فرانسوی فروشگاه های زنجیره ای کارفور در حال حاضر نقل مکان کرد و به منبع 95 درصد از میوه ها و سبزیجات از درون فرانسه. سوپر مارکت صنعت تجارت بدن لا Féderation du Commerce et de la توزیع, گفت, فرانسوی, کسب و کار روزانه Les Echos که یک بار تازه های خارجی تولید و اجرا می شود و در قفسه های سوپر مارکت نمی توان آن را جایگزین کرد.

“تفویض اختیار ما عرضه مواد غذایی […] به دیگران جنون است. ما را به کنترل” رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی گفت: در یک سخنرانی درست دو هفته قبل از Le Maire اعلام کرد که اقدامات اقتصادی.

اما برای یک قاره است که ساخته شده است پیچیده کشت و مواد غذایی در بازار متصل مرزی زنجیره تامین فرانسه دادخواستی به تمرکز به داخل برای تامین مواد غذایی خود را است دلیلی برای نگرانی بروکسل.

زنجیره تامین شکسته بسته مرز

Coronavirus همه گیر است که در حال حاضر باعث اختلال در کشت مواد غذایی بخش در اروپا با پتانسیل انشعابات برای سال آمده است.

اروپا در پاسخ به همه گیری آغاز شد و در پشت پا به بروکسل درهم برای متحد کردن کشورهای عضو آن. بلوک که تا به خود می بالد در اصطکاک, مرز تجارت و آزادی حرکت تکه تکه شد به عنوان کشورهای اروپایی دوباره بنا مرزهای خود را در تلاش برای کند کردن این ویروس را گسترش. این باعث شمع-یو پی اس در کشور مرزها به عنوان وسایل نقلیه مملو از کالا مواجه تاخیر تا 15 ساعت است.

اما آن را نه فقط در کوتاه مدت تامین مواد غذایی که در معرض خطر هستند. یک نماینده از کوپا Cogeca اروپایی کشاورزی مورد علاقه گروه به رویترز گفت که کشاورزان باید مجهز به کود و بذر به منظور شروع به کاشت سال آینده محصولات کشاورزی و یا خطر مواد غذایی عرضه بحران است که طول می کشد به سال آینده.

زنجیره تامین شبهه بعد از رستوران های نزدیک

اتحادیه اروپا نیز باید به ارزیابی مجدد آن زنجیره تامین اولویت بندی محصولات گندم مانند آرد و ماکارونی و تقاضا برای آن سر به فلک کشید است.

بعد از رستوران ها و کافه ها بسته در سراسر اروپا تقاضا برای کیفیت بالا و کاهش گوشت و سبزیجات فصلی مانند توت فرنگی و یا مارچوبه کاهش یافت و قرار دادن فشار بر برخی از زنجیره تامین در حالی که اهمیت دیگران تقریبا کاملا از بین میره. رستوران در فرانسه مصرف 40 درصد از این کشور مارچوبه تولید و ناگهانی بسته شدن اتحاد چپ کشاورزان با بیش از تولید است.

تولید کنندگان در سراسر اروپا از ترس دیدن مارچوبه پوسیدگی در زمینه مواجهه با دو دشواری حفظ کوتاه زنجیره تامین برای پایه مشتری است که به طور موثر دیگر وجود ندارد.

لوران Grandin رئیس جمهور Interfel از بين حرفه ای سازمان ملی میوه های تازه و سبزیجات گفت: Les Echos “با چنین کوتاه زنجیره تولید لوازم مارچوبه کاملا به سادگی می تواند به توقف خرد اگر هیچ چیز انجام شده است به مطمئن شوید که آن باقی می ماند در دسترس برای فروش.”

فرانسه کشاورزی ‘ارتش’

بسته شدن مرزها نیز مسدود سفر برای کارگران فصلی کشاورزی که اغلب از کشورهای اروپای شرقی. در مصاحبه با شبکه تلویزیونی BFM-تلویزیون فرانسه وزیر کشاورزی Didier گیوم پیشنهاد کرد که بیکار فرانسوی کارگران باید در خارج از کشور اجباری مستند برای پیوستن به “کشاورزی بزرگ ارتش” و قرض دادن یک دست را به بخش مشغول به کار در این زمینه. در حالی که رسمی داوطلبانه کارگران آنها را کسب حق کمک مالی از فرانسه “بیکاری نسبی” طرح.

مزارع در سراسر اروپا در حال دیدن تنها بخشی از نیروی کار آنها نیاز به رسیدن به محل کار. یک آلمانی کشاورز به رویترز گفت که او کوتاه است 500 نفر از کارگران فصلی به او کمک کند تولید معمول خود را از 6000 تن از مارچوبه در این فصل است. بدون کارگران فصلی نیاز به کمک با برداشت بسیاری از تولید کنندگان به سادگی قادر نخواهد بود برای به دست آوردن غذا بر روی زنجیره تامین به این معنی است که صادرات در سراسر بازار واحد هستند به احتمال زیاد به رها کردن.

صرفه جویی در تنها بازار

یک بیانیه مشترک از FoodDrinkEurope که نشان دهنده اروپا مواد غذایی و نوشیدنی, صنعت و دیگر بازیگران عمده در اروپا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای خواست کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای حفظ بازار مشترک باز است.

“توانایی ما برای ارائه مواد غذایی برای همه بستگی دارد در حفاظت از بازار اتحادیه اروپا ،

در 23 مارس کمیسیون اروپا از کشورهای عضو خواستند که به راه اندازی “خطوط سبز” که شنده عبور کالا در سراسر مرز با تاخیر حداکثر 15 دقیقه است.

حتی قبل از همه گیر کشاورزی سنگین وزن ها در اروپا – ایتالیا و اسپانیا – خواسته بودند اتحادیه اروپا به کمک مالی بیشتر به حمایت ملی خود محصولات.

در حال حاضر به عنوان coronavirus وعده به تهدید کسانی که ارزشمند ملی صنایع کشورهای در حال اجرای خود اقدامات برای حفظ مواد غذایی خود را در بخش های زنده در حالی که بروکسل در تلاش برای احیای بازار واحد.

در میان کشورهای اروپایی فرانسه است که منجر به راه در قرار دادن فرانسوی, منافع کشاورزی برای اولین بار در طول بیماری همه گیر.

برای منطقه gastronationalists این بیماری همه گیر کوروناویروس می تواند تبدیل به یک فرصت برای شل بروکسل گرفتن بیش از سیاست کشاورزی. آن را حتی ممکن است اشاره در آغاز بزرگتر تغییر نسبت به ناسیونالیسم اقتصادی در سراسر بلوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>