فرانسه مسائل بیش از 350,000 جریمه برای coronavirus مستند نقض

صادر شده در: Modified:

یک مرد نیز محکوم شده است در فرانسه برای بارها و بارها نقض سخت ضد coronavirus مستند قوانین که باید دیده 359,000 جریمه صادر سراسر کشور به عنوان شیوع مرگ و میر در ادامه به کوه, مقامات گفت.

تبلیغات

پلیس وزیر کریستف Castaner شهروندان هشدار داد به نوشتن کردن هر گونه برنامه های سفر برای تعطیلات مدرسه شروع این آخر هفته امیدوار کننده به مجازات هر بی جا حرکت این کشور همچنان به تخلیه ده ها تن از بیماران بدحال از بیمارستان های نامعقول مناطق از کشور است.

این Ile-de-France منطقه پاریس در هسته خود دیدم اول خود را تخلیه شنبه به وقوع آن آغاز شده در شرق فرانسه طول می کشد تا کنون تلفات سنگین در پایتخت است.

بیست و چهار بيمار فرستاده شده از پاریس به بریتنی در شمال فرانسه در صبح با یک قطار با سرعت بالا به طور کامل مجهز به یک بیمارستان در آهنگ با 12 نفر دیگر به دنبال یک دوم قطار بعد.

یک سوم از 499 مرگ و میر ثبت شده در فرانسه در گذشته 24 ساعت شده بود از Ile-de-France دولت گفت: با سراسر کشور مرگ و میر در حال حاضر در 3,523.

تنها مرگ و میر در بیمارستان در حال شمارش به سمت رسمی شمارش که مانع مردم که گذشت در سن امکانات و یا در خانه.

تا به امروز دولت به تخلیه نزدیک به 300 بيمار از بيمارستان در سخت-آمار مناطق کشور به کمتر بر دوش آنهایی که و برخی به آلمان سوئیس و لوکزامبورگ. اتریش گفت: آن را به سه نفر از فرانسه.

‘ما باید موضع قوی’

به عنوان بحران پزشکی ميگيرد یک دادگاه در کاله در این کشور محکوم 20 سال به مدت دو ماه در زندان بعد از او گرفتار شد هشت بار بدون این خود گواهی سند تمام ساکنان ملزم به نشان می دهد اگر آنها خانه را ترک حیاتی کسب و کار.

این می تواند شامل ضروری, خرید, رفتن به دکتر, راه رفتن سگ تنه زدن سریع و رفتن به محل کار برای کسانی که در بحرانی زمینه.

در پاریس در روز سه شنبه دادگاه محکوم 22 سال به 105 ساعت از خدمات اجتماعی نیز برای بارها و بارها نقض مستند.

Castaner گفت: برخی از 5.8 میلیون چک انجام شده و 359,000 جریمه صادر شده از این مستند آغاز شده در مارس 17 و تاکید کرد که ترک در تعطیلات بود و نه مجاز و تحت مستند قوانین است که باید محدود میلیون ها نفر از کودکان در خانه با مدارس بسته شده است.

حتی با قطار و هواپیما کاهش ترافیک به حداقل ترس مقامات تعطیلات خروج و گفت: کنترل خواهد شد افزایش در جاده ها و در ایستگاه های قطار و فرودگاه ها.

“سلول فشار برای خانواده, من می دانم, اما ما باید موضع قوی,” او گفت:.

بیش از 22,700 مردم بستری برای COVID-19 در فرانسه با 5,565 در بخش مراقبت های ویژه.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>