فرانسه راه اندازی آزمون آنلاین برای ارزیابی علائم کروناویروس, پیشنهاد درمان

صادر شده در: Modified:

فرانسه این هفته راه اندازی آزمون آنلاین با هدف کمک به افرادی که نگران هستند آنها ممکن است قرارداد coronavirus برای ارزیابی علائم خود را و راهنمای آنها را به عنوان به چه اقداماتی را در کنار.

تبلیغات

آزمون تایید توسط فرانسه وزارت بهداشت رفت و زنده در روز چهارشنبه در سایت maladiecoronavirus.fr. آن شامل 24 پرسش های مرتبط با شایع ترین علائم تجربه شده توسط مردم که توسعه COVID-19 بیماری پس از آلوده شدن با کوروناویروس.

سوالات محدوده از “آیا شما تا به حال یک تب در چند روز گذشته?” و “آنچه خود را متوسط?”, به “تجربه غیر طبیعی خستگی ؟” و یا “تجربه هر گونه مشکلات تنفسی?”

در پایان این آزمایش که بر اساس یک الگوریتم ردیابی آخرین اکتشافات علمی مربوط به کروناویروس و آن انقباض کاربران نیز خواست تا برای پاسخ به سوالات خود را در مورد وزن و قد و سن و اطلاعات اضافی مربوط به خود را به طور کلی وضعیت سلامت است.

آنها سپس توصیه در مورد اینکه آیا آنها باید با یک دکتر برای بیشتر, مشاوره, تماس با خدمات اضطراری و یا اینکه آیا آنها به نظر می رسد بعید است که قرارداد این ویروس.

“آزمون نیست بلکه یک ارزیابی جامع سلامت است به طوری که مردم می دانند که در آن به نوبه خود” دکتر فابریس دنیس عضو تازه تاسیس دیجیتال اتحاد در برابر COVID-19 که توسعه آزمون به خبرگزاری فرانسه گفت.

بیش از آخر هفته تست شد و به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. “من آزمون” کاربر توییتر Léonie Messix نوشت: اضافه کردن چندین گریه emojis پس از او دریافت یک توصیه برای تماس با دکتر خود را بر اساس نشانه های او.

در فرانسه مانند بسیاری از کشورهای دیگر با کمبود فیزیکی coronavirus تست یعنی تست های آزمایشگاهی انجام شده تنها برای موارد جدی در نظر گرفته و یا اگر بیمار مسن و یا قسمت خاصی از یک گروه در معرض خطر مانند افراد مبتلا به آسم و دیابت و سرطان و یا بیماری های دیگر است.

این آزمون آنلاین در خدمت به اطمینان مردم که ممکن است نگران سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم, اما آن را عمدتا برای کمک به جبران فشار عظیم که coronavirus قرار داده است در بخش خدمات بهداشتی و درمانی. این کمک می کند تا “کاهش تعداد غیر ضروری تماس های تلفنی به اورژانس خدمات پزشکی که در حال حاضر اشباع شده” دنیس گفت.

یکی دیگر از توییتر کاربر فلورنت Derue با ستایش از ابتکار برای توانایی خود را برای اطمینان بخشیدن به مردم و کمک به “خار” فرانسه خدمات اورژانس’ خطوط تلفن برای موارد واقعی.

در روز شنبه بیش از 2 میلیون نفر بازدید این سایت که حدود 1 میلیون پر کردن تمام 24 از سوالات. برخی از 12 درصد از آزمون داوطلبان خواست شد به تماس با خدمات اضطراری. دنیس گفت که آمار خود را تایید سودمندی آزمون و مزایای آن را برای عموم در دسترس.

آزمون ناشناس با کاربران فقط نیاز به ارائه خود را به کد پستی و ارسال داده به انستیتو پاستور در پاریس برای تجزیه و تحلیل بیشتر.

“این اجازه می دهد تا ما را به دنبال تعدادی از بیماران بخش توسط بخش اعلام داشته اند سرفه و تب و تنگی نفس. و آن را اجازه می دهد تا ما را به ببینید که آیا کاهش تعداد بیش از زمان” دنیس گفت.

دیجیتال اتحاد در برابر COVID-19 متشکل از حدود 15 بخش خصوصی بازیکنان از جمله راه اندازی Kelindi که مختصات این پروژه به عنوان به خوبی به عنوان بازوی دیجیتال از خدمات پستی Groupe La Poste و شرکت بیمه آلیانز فرانسه.

روز یکشنبه فرانسه تا به حال در مجموع 14,459 تایید coronavirus موارد و 562 coronavirus مربوط به مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>