فرانسه دستور بسته شدن رستوران ها و تمام غیر ضروری تجارت به بنیادی coronavirus گسترش

صادر شده در: اصلاح:

فرانسه رفته در مستند پس از نخست وزیر فرانسه ادوارد فیلیپ دستور بسته شدن رستوران ها, کافه ها و همه دیگر “غیر ضروری” تجارت آغاز و در نیمه شب روز شنبه. مواد غذایی, داروخانه ها, توتون و پمپ بنزین ها باز باقی خواهد ماند.

تبلیغات

فرانسه بسته خواهد شد اکثر مغازه ها و رستوران ها و امکانات سرگرمی از نیمه شب روز شنبه و مردم باید در خانه بمانند تا آنجا که ممکن است گسترش از coronavirus شتاب نخست وزیر ادوارد Philippe اعلام کرد.

او در سخنرانی خود در یک کنفرانس خبری پس از بهداشت عمومی سازمان گفت: 91 نفر کشته در فرانسه و تقریبا 4,500 شد و در حال حاضر آلوده.

“من تصمیم گرفتم به همه غیر ضروری مکان های ویژه برای کافه و رستوران و سینما و کاباره ها و مغازه ها,” او گفت:. “ما باید کاملا محدود ما جنبش است.”

استثنا به فروشگاه ممنوعیت شامل مواد غذایی و فروشگاه ها و داروخانه ها و پمپ بنزین.

فیلیپ گفت: دولت تا به حال شده است در سمت چپ با هیچ چاره ای به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم هنوز در خیابان ها و نه به اندازه کافی استفاده به تازگی اعلام کرد اقدامات از جمله نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر.

او گفت که کمک به سرعت بخشیدن به گسترش ویروس.

فرانسه در حال حاضر در دستور بسته شدن مدارس از دوشنبه و تا به حال به مردم توصیه می شود بیش از سن 70 سالگی در خانه بمانند.

فیلیپ گفت: حمل و نقل عمومی باز خواهد ماند اما دولت انتظار می رود شرکت را به جای قرار دادن سیستم برای افرادی که برای کار از خانه آغاز و در روز دوشنبه.

او گفت: انتخابات محلی روز یکشنبه به جلو بروید سخت تحت شرایط بهداشتی.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی تصمیم هفته گذشته به جلو بروید با انتخابات گفت: آن حیاتی نظام دموکراتیک در ادامه به عملکرد با وجود برخی از انتقاد و نگرانی بیش از این امکان افراد آلوده شدن در مراکز رای دهی.

جروم Salomon, رئیس, فرانسوی, بهداشت عمومی سازمان وجود دارد گفت: تا به حال شده است یک افزایش سریع در موارد جدی از جمله 300 نفر در بخش مراقبت های, نیمی از آنها کمتر از 60 سال سن داشتند.

“تا به امروز وجود نداشته است به اندازه کافی آگاهی زنان و مردان از اهمیت نقش خود را در مواجهه با این ویروس. آن فوری است. در حال حاضر زمان برای تغییر رفتار ما,” او گفت:.

“ما باید در حال حاضر انجام همه چیز را به تاخیر, برای کاهش, برای کلیپ منحنی از این بیماری همه گیر.”

دولت می خواهد برای جلوگیری از یک وضعیت که در آن بیمارستان در حال غرق تعدادی از موارد جدی. همسایه ایتالیا نظام سلامت شده است به شدت تیره و تار توسط coronavirus شیوع بیماری وجود دارد.

“من آگاهانه از تلاش ها و فداکاری است که ما در حال پرسیدن اما من ایمان که مردم فرانسه باید از این ظرفیت برای درک جدی از این لحظه” فیلیپ گفت.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>