فرانسه سوابق 218 Covid-19 مرگ و میر در 24 ساعت کمترین شمارش آرا پس از پایان مارس

صادر شده در: بروز رسانی:

تعداد افرادی که در اثر عفونت کروناویروس در فرانسه افزایش 218 به 24,594 در روز جمعه بالاترین افزایش روزانه از پایان ماه مارس دولت دادهها نشان داد.

تبلیغات

وزارت بهداشت رئیس ژروم Salomon گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه واحد کاهش یافت و به 3,878 از 4,019 در پنجشنبه برای 23 روز متوالی.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با کروناویروس نیز کاهش یافت و دوباره به 25,887 از 26,283 همچنین در ادامه بی وقفه سقوط پس از بیش از دو هفته است.

Salomon گفت: روزانه مرگ و میر 218 شامل 79 جدید مرگ و میر در مراقبت از خانه سالمندان که در آن تعداد کل Covid-19 مرگ و میر رسیده 9,225.

فرانسه تنظیم شده است برای کاستن از محدودیت های اعمال شده در مارس 11 زیر سخت در سراسر کشور مستند بود که اعمال شده در مارس 17.

در یک آدرس مارک بین المللی کار روز سه شنبه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی هشدار داد که خروج از مستند نه سیگنال بازگشت به “زندگی عادی”.

“وجود خواهد داشت یک بازیابی است که نیاز به جایگزین,” پاکسازی گفت. “وجود خواهد داشت چند مرحله و مارس 11 خواهد بود یکی از آنها است.”

نظارت بر بیماری ‘نرخ تولید مثل’

در اوایل این هفته نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ پرده برداری از یک استراتژی برای لغو محدودیت های اعمال شده از جمله ضرورت استفاده از ماسک صورت در, افزایش, تست مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و محدود کردن جنبش بین مناطق.

اجتماعی جدید فاصله روشها را نیز معرفی می شود در حمل و نقل عمومی و تجمعات از حداکثر 10 نفر خواهد بود مجاز پس از مارس 11, Philippe اعلام کرد.

دولت هشدار داده است که این شل شدن محدودیت خواهد بود مشروط بر تعدادی از شاخص های است که مقامات بهداشت به دنبال نزدیک.

با اشاره به یکی از این شاخص در روزانه خود را در جلسه روز جمعه Salomon گفت: این بیماری را “نرخ تولید مثل” شناخته شده به عنوان R0 به حال افزایش یافته است به بين 0.6-0.7 طور متوسط از 0.5.

“دلیل این است که از مترقی بازگشت به فعالیت” پس از ماه از مستند, سلامت رسمی گفت.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که نرخ تولید مثل از 1 یا بالاتر از آن را غیر ممکن به شل مستندات.

تعدادی از 0.7 به این معنی است که به طور متوسط 100 نفر مبتلا به Covid-19 آلوده 70 نفر دیگر. به این معنی که تعدادی از عفونت های جدید را به پایین می آیند در طول زمان است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>