فرانسه سوابق 292 مرگ و میر در یک روز مجموع مرگ و میر 2,606

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 292 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در یکشنبه 13% در روز قبل و در نظر گرفتن مجموع به 2,606 از مارس 1 به عنوان دولت شتافت برای از بین بردن فشار بر ضعف بیمارستان ها در شرق است.

تبلیغات

تعداد موارد شناخته شده از عفونت کروناویروس رز به 40,174 روز یکشنبه از 37,575 یک روز پیش در فرانسه مدیر کل سلامت ژروم Salomon گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

در میان نزدیک به 19,000 بیماران در حال حاضر در بیمارستان بستری, 4,632 در مراقبت های ویژه Salomon گفت.

تلفات بیش از 24 ساعت گذشته بود زیر 319 مرگ و میر گزارش شده در شنبه اما این ارقام تنها شامل مرگ و میر گزارش شده در بیمارستان و نه در خانه های بازنشستگی و یا کمک امکانات زندگی.

مقامات می گویند که آنها خواهد بود قادر به کامپایل داده های مرگ و میر در خانه های بازنشستگی از هفته آینده است که به احتمال زیاد منجر به یک افزایش بزرگ در ثبت مرگ و میر.

فرانسه بوده و تحت مجازی مستند از مارس 17 و نخست وزیر Édouard فیلیپ گفت: بی سابقه ای در زمان صلح و محدودیت در زندگی عمومی را در محل باقی می ماند تا زمانی که حداقل 15 آوریل است.

مجامع عمومی ممنوع مدارس و دانشگاه ها تعطیل هستند و تمام غیر ضروری کسب و کار را تعطیل با افراد اجازه خروج از خانه های خود را تنها برای خرید مواد غذایی انجام کار ضروری ورزش و یا به دنبال مراقبت های پزشکی.

فرانسه وزیر بهداشت Olivier Véran در روز شنبه اعلام کرد که دولت دستور داده است تا بیش از یک میلیارد ماسک صورت – اکثریت قریب به اتفاق آنها منابع از چین – به عنوان دولت تصدیق به ساخت تا لوازم آن.

Véran اشاره کرد که فرانسه شده است با استفاده از 40 میلیون ماسک صورت هفتگی به عنوان آن جنگ همه گیر و در حال حاضر دارای سه هفته ارزش منابع.

پزشکان خانه سالمندان و مراقبین پلیس و دیگر کارکنان خط مقدم را تقبیح کرده اند کمبود ماسک.

(FRANCE 24 با خبرگزاری رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>