صادر شده در: بروز رسانی:

تعداد افرادی که در اثر عفونت کروناویروس در فرانسه افزایش 289 یا 1.2 درصد به 24,376 در روز پنج شنبه به کمترین میزان افزایش در یک هفته پس از پایان ماه مارس دولت دادهها نشان داد.

تبلیغات

روز یکشنبه تنها 242 جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش شده است اما در روزهای یکشنبه گزارش داده از خانه های پرستاری است که اغلب به تاخیر افتاد و منجر به گرفتن تا در طول هفته.

وزارت بهداشت رئیس ژروم Salomon گفت: تعداد زیادی از مردم در مراقبت های ویژه واحد کاهش یافت و به 4,019 از 4,207 در چهارشنبه برای 22 روز متوالی.

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با کروناویروس نیز کاهش یافت و دوباره به 26,283 از 26,834 همچنین در ادامه بی وقفه سقوط پس از بیش از دو هفته است.

فرانسه تنظیم شده است برای کاستن از محدودیت های اعمال شده در مارس 11 زیر سخت در سراسر کشور مستند بود که اعمال شده در مارس 17.

در اوایل این هفته نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ پرده برداری از یک استراتژی برای لغو محدودیت های اعمال شده از جمله ضرورت استفاده از ماسک صورت در, افزایش, تست مرحله به مرحله بازگشایی مدارس و محدود کردن جنبش بین مناطق.

اجتماعی جدید فاصله روشها را نیز معرفی می شود در حمل و نقل عمومی و تجمعات از حداکثر 10 نفر خواهد بود مجاز پس از مارس 11, Philippe اعلام کرد.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de