فرانسه سوابق بیش از 1000 coronavirus موارد مرگ و میر افزایش می یابد به 19

صادر شده در: Modified:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش سه coronavirus مرگ و میر و پنج کشور مرگ و میر از این شیوع به 19 به عنوان تعدادی از عفونت های گزارش شده نیز افزایش یافت به 1,126 موارد است.

تبلیغات

سنبله در COVID-19 نفر آمد و به عنوان رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی شد برگزاری جلسه اضطراری یکشنبه برای بحث در مورد پاسخ به شیوع بیماری است.

فرانسه در حال حاضر در یک coronavirus هشدار سطح 2 اگر چه مقامات گفته اند که این امر به ناچار افزایش به مرحله 3.

در روز شنبه مجمع ملی اعلام کرد یک سوم coronavirus مورد فرانسه در مجلس.

مجمع ملی را به قانونگذار که به تازگی گرفتار این بیماری اما گفت: مورد سوم بود مجلس.

یک قانونگذار از شرق منطقه آلزاس بود بستری در بخش مراقبت های ویژه در روز پنج شنبه پس از ابتلا به بیماری ها و یک نوار اسنک کارگر در مجلس ملی ساختمان نیز گرفتار این ویروس.

پرش در عفونت در فرانسه بازتاب جهانی روند با بیش از 100,000 موارد در سراسر جهان, با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در فرانسه این ویروس در گردش با شدت بیشتری در برخی از مناطق به ویژه شمال, Oise و شمال شرقی Haut-Rhin بخش که در آن مدارس مهد کودک و کودکستان ها بسته شد به مدت دو هفته شروع دوشنبه.

پاکسازی خواستار محدودیت برای بازدید از سالمندان

روز جمعه پاکسازی خواست فرانسه برای محدود کردن بازدیدکننده داشته است به افراد مسن که بیشتر در معرض عفونت کروناویروس.

پاکسازی بستری این می تواند اثبات “دلخراش” در زمان اما گفت که این اقدام به سادگی یکی از حس مشترک.

او تاکید کرد که مردم نباید بازدید از قدیمی چون “به عنوان ما می دانیم که آنها (جوان) انتقال ویروس بسیاری”.

کسانی که درگذشت در فرانسه تا کنون شده اند با شرایط از پیش موجود.

رئيس جمهور فرانسه را تکان داد تا دستور کار خود در هفته گذشته شامل مراجعه به سن خانه که در آن او تاکید کرد دولت به تعهد خود برای کمک به کسانی که بیشتر در معرض این بیماری است.

“ما اولویت مطلق است برای محافظت از افرادی که در حال شکننده ترین در مواجهه با این ویروس” پاکسازی گفت. “ملت پشت سر ما مردم است.”

اتحادیه اروپا در جلسه پارلمان حرکت از استراسبورگ به بروکسل

در نشانه ای از نگرانی رو به رشد بیش از فرانسه و ارقام اتحادیه اروپا در پارلمان اعلام کرد که محل برگزاری در هفته آینده جلسه خواهد بود روشن از استراسبورگ در شرق فرانسه به مجلس دوم اتاق در پایتخت بلژیک بروکسل که بسته شده است ،

“وضعیت مربوط به گسترش بیماری های عفونی ناشی از رمان coronavirus COVID-19 تکامل یافته در طول چند روز گذشته و ساعت. به ویژه در جدید عفونت خوشه تایید شده است و مورد تعداد در حال افزایش” مجلس رئیس جمهور David Sassoli در بیانیه ای گفت.

“لازم است شرایط امنیتی هستند که در جای خود به صورت معمول انتقال از پارلمان اروپا به استراسبورگ برای جلسه عمومی هفته آینده,” او اضافه شده است.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>