فرانسه گزارش سنبله بزرگ در coronavirus مرگ و میر در نظر گرفتن تلفات به 264

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 89 جدید مرگ و میر ناشی از کروناویروس در روز چهارشنبه در نظر گرفتن مجموع به 264 و یا افزایش تقریبا 51 درصد بیشتر از حد مشخص شده افزایش نسبت به تازگی دیده می شود به عنوان کشور بود که در دومین روز خود را از یک مستند با هدف شامل شیوع.

تبلیغات

در یک نشست خبری چهارشنبه شب, فرانسوی, سلامت مدیر آژانس جروم Salomon اضافه شده تعدادی از coronavirus موارد افزایش یافته بود به 9,134 از 7,730 در روز سه شنبه است که افزایش از 18 درصد در 24 ساعت.

Salomon گفت: 931 نفر در یک بیماری جدی نیاز به حمایت از زندگی.

سنبله آمد به عنوان کشور تجربه دوم بعد از یک مستند با حدود 100,000 پلیس و ژاندارم مستقر در سراسر کشور به اجرا درآوردن اقدامات جدید با مردم تنها مجاز به ترک خانه به صورت رسمی تحریم دلایلی مانند رفتن به محل کار, خرید برای ضرورت و یا گرفتن درمان های پزشکی.

سرعت گسترش بیماری که شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان در چین در حال حاضر آلوده بیش از 205,470 مردم در سراسر جهان و باعث 8,248 مرگ و میر به گفته جان هاپکینز راه اندازی اورژانس مستندات و تزریق پول نقد نهان پس از جنگ جهانی دوم ،

وجود خاص زنگ در ایتالیا است که گزارش 475 جدید, مرگ و میر, بزرگترین افزایش از شیوع آغاز شده و بالاترین یک روز کل پست شده توسط هر ملت است. آن را به ارمغان آورد تعداد کل مرگ و میر در کشور به 2,978 افزایش 19 درصد است.

تعداد موارد تایید شده در ایتالیا کشور اروپایی سخت ترین ضربه توسط ویروس رز به 35,713 از 31,506.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>