فرانسه گزارش بزرگترین افزایش روزانه در coronavirus مرگ و میر به عنوان پاریسی نادیده گرفتن هشدارهای

صادر شده در: اصلاح شده:

فرانسه و بهداشت عمومی سازمان در روز پنج شنبه گزارش داد 36 جدید و میر ناشی از کروناویروس در نظر گرفتن مجموع به 127 و گفته شده است افزایش بیش از 1000 موارد است. فرانسه در حال حاضر آماده برای معرفی بسیار سختگیرانه تر اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش ویروس.

تبلیغات

“این ویروس در گردش است … آن در گردش است و آن را تهدید کننده زندگی” وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: فرانسه 2 تلویزیون. “من التماس فرانسه به احترام سخت اجتماعی اقدامات است.”

فرانسوی, عمومی اقتدار بهداشت گفت: 127 نفر در حال حاضر مرده از 91 روز شنبه. تعداد موارد افزایش یافته بود به 5,423 موارد از 4,449 در روز شنبه.

مجله du Dimanche روزنامه گزارش روز یکشنبه که دو مناطق فرانسه است که شامل پاریس را در مجموعه ای به رفتن کامل مستند این هفته است. منابع به آنها گفت که ارتش می تواند پیش نویس در برای اطمینان از محدودیت در حرکت است.

دفاع شورای برنامه ریزی شده است برای دیدار روز دوشنبه در 6pm در Élysée کاخ با رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و نخست وزیر Édouard فیلیپ. یک اطلاعیه درباره مستند است که انتظار می رود به دنبال دارد.

در این جلسه پس از بسیاری از پاریسی نادیده گرفته و همه هشدارها و در زمان استفاده از روز یکشنبه آفتاب به صرف روز در گروه. تصاویر در رسانه های اجتماعی دستگیر تجمع مردم برای پیک نیک در پارک ها و در بانک ها از کانال و مرور شلوغ بازار.

در مواجهه با این عدم رعایت بهداشت مقررات دولت است و با توجه به انتقال به یک مهار مجموع حداقل در دو منطقه: Grand-Est و Île-de-France, منابع, گفته مجله د Dimanche. Île-de-France شامل پاریس ، این دو منطقه که در آن بیمارستان در حال حاضر خطرناکی به سر می برند.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>