فرانسه گزارش جدید سنبله از 365 روزانه coronavirus مرگ و میر

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 365 جدید و میر ناشی از کروناویروس در روز پنج شنبه در نظر گرفتن مجموع به 1,696.

تبلیغات

افزایش تعداد مرگ و میر نشان دهنده روزانه افزایش 27 درصد افزایش یافته و از روز قبل با فرانسه در حال حاضر در هفته دوم از مستند.

این روزانه دولت شمارش تنها حساب برای کسانی که در حال مرگ در بیمارستان اما مقامات گفتند که به زودی قادر به کامپایل داده های مرگ و میر در خانه های بازنشستگی است که به احتمال زیاد منجر به یک افزایش بزرگ در ثبت مرگ و میر.

در یک کنفرانس مطبوعاتی بهداشت مدیر آژانس ژروم Salomon اضافه شده است که تعداد موارد افزایش یافته بود به 29,155 افزایش از 16 درصد در 24 ساعت.

Salomon گفت: 3,375 نفر در یک بیماری جدی است که نیاز به حمایت از زندگی تا 19 درصد نسبت به پنج شنبه و معنی است که نزدیک به نیمی از فرانسه 8,000 تخت مجهز به تهویه دنده اشغال کردند.

اقتصاد فرانسه عامل 65 درصد

افزایش coronavirus عوارض آمد و به عنوان رسمی INSEE آماری سازمان گفت: فرانسه فعالیت های اقتصادی و هزینه های خانوار در حال اجرا هستند و در حدود 65 درصد از سطح نرمال با توجه به شیوع کروناویروس.

INSEE داد اولین تصویر از تاثیر سراسر کشور مستند به عنوان آن منتشر شده ماهانه خود کسب و کار و شاخص اعتماد به نفس دیدم که بزرگترین آن واحد افت پرونده آغاز شد و در سال 1980.

شاخص کاهش یافت و به 95 امتیاز از 105 امتیاز در ماه فوریه با حتی تندتر کاهش دیده در خدمات و خرده فروشی بخش INSEE گفت.

دولت فرانسه آماده کرده €45 میلیارد بسته – 2 درصد از تولید ناخالص داخلی — از بحران اقدامات ساخته شده عمدتا از مالیات و حقوق و دستمزد و هزینه های برای شرکت ها و پرداخت ها به شرکت های که قرار دادن کارگران در کاهش برنامه.

علاوه بر این دولت تضمین است تا €300 میلیارد یورو – 15 درصد از تولید ناخالص داخلی از شرکت های بزرگ وام گرفتن از بانک های تجاری برای حفظ اعتبار جریان به اقتصاد است.

INSEE گفت که خیلی زود به سعی کنید برای پیش بینی عمق رکود خواهد بود اما تخمین زده می شود که در هر ماه از حبس را کاهش می دهد فعالیت های اقتصادی توسط 12 درصد بر اساس سه ماهه و 3 درصد به صورت سالانه.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>