فرانسه می گوید: 130,000 اتباع رشته در خارج از کشور در میان ویروس محدودیت

صادر شده در: بروز رسانی:

فرانسه در تلاش است به منظور تسهیل در بازگشت از 130,000 از اتباع خود گیر کرده در خارج از کشور با توجه به شیوع کروناویروس وزیر خارجه Jean-Yves Le Drian روز جمعه گفت که این کشور سفیر ایران در تونس هشدار داد دولت فرانسه آنها تا به حال کمتر از 24 ساعت به پرواز به خانه.

تبلیغات

“اصل اساسی است که برای 130,000, ما می خواهیم به آنها را به بازگشت به قلمرو ملی اما ما از آنها بخواهید که آرام و صبور” Le Drian گفت: France Info رادیو و افزود که این امر می تواند به آنها برای پرداخت بلیط بازگشت.

Le Drian خواست بیش از سه میلیون فرانسوی مهاجران به ماندن در جایی که آنها هستند و هشدار داد که دولت آماده بود به تشدید محدودیت در فرانسه برای محدود کردن جنبش مردم اگر موجود دستورالعمل رعایت نمی شد به اندازه کافی.

مقامات امنیتی فرانسه قبلا گفته آنها تلاش های هماهنگی با Air France, فرانسه, ملی حرفه ای برای بازگرداندن اتباع فرانسوی پراکنده در سراسر جهان.

فرانسه سفیر تونس, Olivier Poivre d’Arvor است خواست همه اتباع فرانسوی در این کشور با یک خانه در فرانسه به ترک تونس جمعه شب.

“وجود خواهد داشت نه بیشتر پروازها به مقصد فرانسه از تونس گذشته که تاریخ” سفیر گفت که آخرین هواپیما را خاموش و از تونس و Djerba.

روز جمعه رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen گفت: بازوی اجرایی اتحادیه اروپا بود سازماندهی پروازها به بازگرداندن بیش از 100 ، 000 شهروندان اتحادیه اروپا گیر کرده خارج از کشور است.

Von der Leyen اضافه شده است که “صدها نفر از شهروندان اتحادیه اروپا” آورده شده است در بازگشت به خانه از مراکش در طول دو روز گذشته.

اتحادیه اروپا بسته شده است مرزهای خارجی آن برای 30 روز در تلاش برای کند کردن روند گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

تصمیم ممنوعیت غیر اتباع اتحادیه اروپا از بازدید از بلوک به جز در دراز مدت ساکنان و اعضای خانواده از اتباع اتحادیه اروپا مرزی و بهداشت و درمان کارگران و مردم در حمل و نقل کالا.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>