صادر شده در: بروز رسانی:

مقامات امنیتی فرانسه روز شنبه شد مسابقه برای پیدا کردن یک راه حل برای ده ها تن از ماهیگیران قطع از آبهای اطراف جزیره کانال Guernsey پس از بریتانیا و خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه 31.

تبلیغات

فرانسه وزیر برای اروپا آملی ده Montchalin گفت: آنها باید قادر به بازگشت به منطقه تا پایان هفته, وقتی اداری اقدامات باید در جای خود به اثر به توافق سیاسی در مورد چگونه برای به اشتراک گذاشتن Guernsey آب.

در روز شنبه ساعت پس از Brexit دولت فرانسه اعلام کرد که Guernsey مقامات “به طور موقت به حالت تعلیق” دسترسی به آبهای این جزیره با کشتی.

“ما یک توافق دیپلماتیک. ما با دریافت یک نامه رسمی از اعلیحضرت او (ملکه),” د Montchalin به خبرگزاری فرانسه گفت در بازدید از یک ماهی فروش صنعت نزدیکی کان در نورماندی در شمال فرانسه.

“ما یک توافق سیاسی… در حال حاضر ما در پیاده سازی.”

لباس بافته پشمی مانند دیگر جزایر کانال خاموش فرانسه در ساحل شمالی است که خود حاکم وابستگی از تاج و نه بخشی از بریتانیا بود و هرگز بخشی از اتحادیه اروپا است.

با توجه به فرانسه, کشاورزی, وزارت, سرنوشت, فرانسوی, ماهیگیران در گرنزی آب بود توسط اداره پیمان به نام کنوانسیون لندن که تمام شده با بریتانیا عضویت در اتحادیه اروپا.

فرانسه و جمهوری آفریقای مرکزی موافقت کرده است که دسترسی باز خواهد ماند تا پایان سال چند جزیره دولت تصمیم گرفت که به جای این پیمان را معرفی جدید صدور مجوز طرح. این روش به درخواست برای مجوز هنوز به در محل قرار داده و انتظار است که ماهیگیری به طور موقت به حالت تعلیق درآمد.

کمیسیون اروپا افزود: وزیر “تا قبل از تایید یک لیست از قایق” است که ادامه خواهد داد ماهیگیری در گرنزی و “ما به توافق با Guernsey که آنها انجام هر گونه جمع آوری پول است که آن را بدون هزینه” او گفت:.

ماهیگیری اولویت

اتحادیه اروپا مذاکره کننده ارشد میشل Barnier شناسایی کرده ماهیگیری به عنوان یکی از اتحادیه اروپا را دو اولویت در مذاکرات با بریتانیا در آینده روابط تجاری حتی به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون است که به اصلاح “کنترل کامل” از ماهیگیری در آب.

این موضوع ضروری است برای برخی کشورها به ویژه فرانسه که در آن ماهی و غذاهای دریایی در آبهای انگلستان حساب برای 30 درصد از فروش برای ماهیگیران.

د Montchalin گفت که روز دوشنبه در بروکسل “من هشدار کمیسیون که این موضوع نیست نمادین آن است که کلید برای اعتماد به نفس در آینده مذاکرات است.”

برای ماهیگیران خود مهم بود “که ما نمی ایجاد یک سابقه در محدود کردن یک منطقه کوچک در وسط کانال انگلیسی به دلایل دیپلماتیک” او گفت:.

با توجه به رئیس هیئت نرماندی منطقه ای شیلات کمیته Dimitri روگوف حدود پنجاه قایق از نرماندی و بیش از 100 از Britany هستند “بیشتر یا کمتر وابسته” در آبهای گرنزی – چند صد نفر در کل.

“آن را بد آغاز به مبارزه با تروریسم در اروپا مراحل از آنجا که ما تا به حال برای گفتن قایق که آنها مشغول به کار بودند در ژانویه 30 و سپس آنها را در ژانویه 31. برخی از آنها هنوز هم مجموعه بادبان دوباره چرا که آنها هیچ ماهیگیری منطقه. اما به نظر می رسد تمایل به حل این مشکل از هر دو طرف” روگوف گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“ما با ارسال یک سیگنال قوی به اروپا و دولت فرانسه است که اگر تا پایان سال آن را ادامه خواهم این, از آن خواهد شد مناسب ظروف سرباز یا مسافر” او گفت:.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de