صادر شده در: ویرایش:

دولت فرانسه می تواند تا 20 میلیارد یورو سرمایه برای کمک به شرکت ها سخت ترین ضربه از شیوع کروناویروس وزیر دارایی Bruno Le Maire روز جمعه گفت.

تبلیغات

“ما تصمیم به قرار دادن 20 میلیارد یورو به ویژه (دولت) صندوق به منظور قادر به پشتیبانی از تمام کسانی که شرکت هایی که ممکن است به آن نیاز دارید” Le Maire گفت: در اروپا 1 radio.

بودجه گنجانده خواهد شد در بودجه جدید طرح با توجه به توان فرستاده شده به وزرا در هفته آینده.

فرانسه مثل همه همسالان خود است و تلاش برای محدود کردن خسارت به اقتصاد آن ناشی از سخت coronavirus مستند است که به احتمال زیاد تمدید حداقل دو هفته به پایان ماه آوریل است.

“با توجه به هوایی فرانسه در حال آماده هنگامی که زمان می آید… به دخالت” Le Maire گفت.

به طور جداگانه از خودروساز رنو, ژان دومینیک Senard گفت: خود شرکت خواهد امیدواریم که دولت تضمین شده بانکی به ارزش چهار تا پنج میلیارد یورو برای کمک به آن را از طریق بحران است.

“ما در حال کار بر روی ایده ها برای وام های بانکی خواهد شد که توسط دولت تضمین شده و آن یک روز یا دیگری خواهد بود بازپرداخت این است که ما نمی خواهد وزن در دولت منابع مالی” Senard رادیو RTL گفت.

“من کاملا مسلم است که باید به ما اجازه می دهد برای دریافت از طریق این دوره دشوار” او اضافه شده است.

در مورد میزان چهار تا پنج میلیارد یورو ($4.4 به 5.5 میلیارد دلار) Senard گفت: هر گونه وام بودند به احتمال زیاد در اطراف آن اندازه اما تاکید کرد که خیلی زود به بحث در اعداد است.

Senard همچنین با رد هر گونه چشم انداز renationalising رنو که در آن دولت فرانسه دارای 15 درصد خطر است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im