فرانسه تعطیل ده ها تن از مدارس در مناطق در برخورد با کروناویروس

صادر شده در: Modified:

مقامات امنیتی فرانسه بسته اند حدود 120 مدارس در مناطق گزارش شده است که بیشترین تعداد از coronavirus عفونت و بیشتر می تواند توقیف در روزهای آینده, وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer روز سه شنبه گفت.

تبلیغات

هر دو اولیه و ثانویه مدارس بسته شده اند در Oise بخش شمال پاریس که در آن اصلی خوشه ای از موارد پدید آمده است و آن دو نفر که فوت کرده اند این ویروس زندگی می کردند.

مقامات گزارش کرده اند 191 coronavirus موارد در فرانسه تا کنون و سه مرگ و میر.

این Oise تعطیلی مؤثر هستند مورد 35,000 دانش آموزان Blanquer گفت LCI تلویزیون در حالی که اضافی 9,000 گفته شده است به ماندن در خانه در, Morbihan بخش از بریتنی در ساحل اقیانوس اطلس.

یک کلاس از برخی از 20 نفر از دانش آموزان شده است به حالت تعلیق در Montreuil, حومه شرق پاریس پس از یک دانش آموز آزمایش مثبت برای ویروس Blanquer گفت.

این Oise مدارس باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی بسته در حالی که Morbihan مقامات دستور داد درهای بسته حداقل تا 14 مارس ،

“این آمار و ارقام در حال تحول است و به سرعت” Blanquer گفت: “وجود دارد می تواند مشابه اقدامات انجام شده در روزهای آینده” در مدارس دیگر.

مقامات در حال حاضر متوقف تمام کلاس سفرهای خارج از کشور ممنوع است هر گونه تجمع بیش از 5000 نفر در فضاهای محصور شده است.

مدارس در حال افزایش سهام از صابون برای شستن دست اما Blanquer گفت هیچ برنامه ای برای سفارش در سراسر کشور مدرسه shutdown در حال حاضر.

“آن را نمی خواهد حس را به محدود هر کس برای فلج کردن کشور از آن خواهد بود ضد تولیدی” او گفت:.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی که برنامه ریزی شده است برای دیدار, وزارت بهداشت, مدیریت بحران مرکز در روز سه شنبه به نام خاموش چندین رویداد این هفته به فرانسه خواهم برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

سرایت ترس منجر به کمبود sanitising دست ژل و facemasks با تامین کنندگان مسابقه برای دوباره پر کردن سهام حتی اگر مقدار تولید در چین است که در آن مقامات بسته اند و هزاران کارخانه پس از coronavirus ظهور وجود دارد در ماه دسامبر.

تقاضا برای دماسنج نیز افزایش یافت و با یک تهیه کننده STIL راهاندازی تولید در کارخانه خود در جنوب پاریس برای اولین بار در 15 سال پس از نقل مکان تولید به شرکای چینی.

“ما نمی تواند انجام دهد بدون چین به طور کامل اما با این coronavirus تعادل می تواند تغییر برای شرکتهای فرانسوی را نمی توان به طور کامل متکی” در چینی تولید STIL رئیس جمهور جرارد لوکس به خبرگزاری فرانسه گفت.

Coronavirus اپیدمی تعطیل, موزه لوور, برای دومین روز دوشنبه با کارگران که گارد مشهور خود گنجینه ای از آثار ترس از آلوده شدن توسط موزه جریان از گردشگران از سراسر جهان است.

این روشن نیست که آیا این جهان شلوغ ترین موزه که بسته شده است در روز سه شنبه خواهد بازگشایی روز بعد.

رویدادهای دیگر برای لغو شده اند عبارتند از پایتخت فرانسه سالانه نمایشگاه کتاب, Livre پاریس بود که انتظار می رود به برخی از 160,000 بازدید کنندگان به پاریس در اواخر این ماه.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>