فرانسه برای استقرار 100,000 پلیس برای اجرای coronavirus مستند

صادر شده در:

فرانسه را اعزام 100,000 پلیس برای اجرای یک مستند به دستور رئیس جمهور امانوئل پاکسازی با هدف مهار شیوع کروناویروس کشور, وزیر کشور گفت: در روز دوشنبه و ثابت بازرسی خواهد شد راه اندازی در سراسر کشور است.

تبلیغات

“در خانه ماندن” وزیر کشور کریستف Castaner گفت:, و اضافه کرد که جریمه تا 135 یورو خواهد بود دست به آن ايميل سخت محدودیت.

در حزن انگیز آدرس به ملت پاکسازی گفت که از سه شنبه ظهر (1100 GMT) مردم باید در خانه بماند, مگر اینکه آن را به خرید مواد غذایی, سفر به کار و ورزش و یا برای مراقبت های پزشکی.

فرانسه در حال حاضر تعطیل رستوران ها و میله های مدارس بسته قرار داده و اسکی از حد, اما پاکسازی گفت: اقدامات بی سابقه ای در زمان صلح و مورد نیاز به تعداد افراد آلوده به دو برابر در هر سه روز و مرگ و میر spiralled بالاتر است.

هر کسی نقض محدودیت در محل برای حداقل دو هفته بعد خواهد بود.

“من می دانم آنچه من از شما بی سابقه است اما شرایط تقاضا آن را” پاکسازی گفت.

“ما در مقابل یکی دیگر از ارتش یا دیگر ملت است. اما دشمن است سمت راست وجود دارد: نامرئی گریزان اما در حال پیشرفت است.”

پاکسازی گفت: اقدام سخت تر مورد نیاز بود پس از بیش از حد بسیاری از مردم نادیده گرفته زودتر هشدارها و مخلوط در پارک ها و در گوشه و کنار خیابان در طول تعطیلات آخر هفته, خطر سلامت خود و رفاه دیگران است.

در فرانسه coronavirus کشته شدن 148 نفر و آلوده بیش از 6,600.

ارتش moblised

تحت اقدامات جدید سربازان کمک خواهد کرد که حمل و نقل بیمار به بیمارستان با ظرفیت یدکی و یک بیمارستان نظامی با 30 فشرده-تخت های مراقبت خواهد بود در شرق منطقه آلزاس, که در آن یکی از بزرگترین عفونت خوشه شکسته است.

پاکسازی گفت: او به تعویق انداختن دور دوم انتخابات محلی در روز یکشنبه. چرا که دولت تنها تمرکز مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر او گفت که او تعلیق خود اصلاحات را در دستور کار خود شروع با تعمیرات اساسی سیستم بازنشستگی است.

دولت را در صورت لزوم قانونگذاری توسط فرمان برای مبارزه با کروناویروس, او گفت:.

Coronavirus عفونت و مرگ و میر در فرانسه و اسپانیا شده اند صعودی در سرعت فقط روز پشت که از ایتالیا, کانون شیوع بیماری در اروپا که در بیمارستان ها در بدترین آمار مناطق شمالی کشیده به نقطه شکستن.

به دنبال ارائه بیشتر اطمینان به کسب و کار پاکسازی گفت: دولت تضمین 300 میلیارد دلار از وام. وام تضمین طرح خواهد بود ارائه شده به مجلس در هفته آینده خواهد بود و عطف به ماسبق یک وزارت مالیه منبع گفت.

اجاره و قبض آب و برق بدهکار توسط شرکت های کوچک نیز می تواند به حالت تعلیق برای کمک به آنها آب و طوفان اقتصادی او اضافه شده است.

“هیچ شرکت فرانسوی هر چه اندازه آن خواهد شد در معرض خطر سقوط” پاکسازی گفت.

(FRANCE 24 wth رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>