فرانسه برای قرار دادن قربانیان خشونت های خانگی در هتل ها به عنوان شماره افزایش می یابد تحت coronavirus مستند

صادر شده در: Modified:

فرانسه روز دوشنبه گفت: این امر پرداخت هزینه برای اتاق های هتل ها برای قربانیان خشونت خانگی و باز کردن pop-up مراکز مشاوره پس از آمار و ارقام نشان داد تعداد موارد سوء حال افزایش یافت و در طول هفته اول از یک مستند برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

تبلیغات

برابری جنسیتی وزیر مارلین Schiappa گفت: حدود 20 مراکز خواهد باز در فروشگاه های سراسر کشور به طوری که زنان رها شده می تواند برای کمک در حالی که گرفتن مواد غذایی است.

دولت همچنین اعلام کرد اضافی یک میلیون یورو (1.1 میلیون دلار) برای ضد سوء استفاده داخلی سازمان برای کمک به آنها در پاسخ به افزایش تقاضا برای خدمات.

طرح های راه اندازی شد و پس از دولت در اواخر هفته گذشته گفت: گزارش خشونت خانگی به پلیس تا به حال شروع به پریدن کرد و 36 درصد در پاریس و 32 درصد در جای دیگر در فرانسه پس از محدودیت به اجرا در آمد. این موارد شامل دو قتل است.

فرانسه آغاز شد و در سراسر کشور مستند در 17 مارس که باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل 15 آوریل است. هیچ کس مجاز به ترک خانه خود را به جز برای خرید مواد غذایی یا دارو بازدید از یک دکتر به ورزش و یا پیاده روی یک حیوان خانگی.

افزایش خشونت خانگی

فعالان گفته اند قرنطینه اقدامات منجر به افزایش خشونت و آن را سخت تر برای قربانیان به دنبال کمک.

Schiappa که قبلا هشدار داده است که این مستند را ایجاد یک “زمین پرورش برای خشونت” گفت: فرانسه خواهد پرداخت تا 20,000 شب اقامت در هتل به طوری که قربانیان می توانند فرار از سوء استفاده همکاران.

پاپ آپ مراکز را در ابتدا باز در سراسر فرانسه و در لیل در شمال فرانسه.

“بزرگترین نگرانی من این است به ضرب نقاط تماس با زنان است. آن را به عنوان دشوار است برای زنان به بیرون, ما می خواهیم به مطمئن شوید که سیستم های پشتیبانی می توانید به زنان” Schiappa گفت: روزنامه فرانسوی Le Parisien در روز یکشنبه.

اولین pop-up مراکز باز خواهد شد در مراکز متعلق به شرکت تجاری املاک و مستغلات Unibail-Rodamco-وستفیلد (URW).

“Hypermarkets در میان فروشگاه های چند هنوز باز امروز. ما فکر این امر می تواند خوب اگر قربانیان خشونت خانگی و یا افرادی که می دانند یک قربانی می تواند در دیدار با انجمن ها در نزدیکی این مکان” URW سخنگوی Pierre Hausswalt گفت: تامسون رویترز پایه و اساس است.

فرانسه معرفی جداگانه ابتکار در هفته گذشته برای تشویق زنان به گزارش خشونت خانگی در داروخانه ها.

این حرکت به دنبال یک شبیه یکی در اسپانیا که در آن زنان می توانند به داروخانه خود و درخواست “ماسک 19” – یک کلمه کد است که هشدار داروساز به تماس با مقامات.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *