فرانسه دوباره فرمت 2020 دبیرستان ‘Bac’ آزمون با توجه به کروناویروس

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه را با تغییر فرمت این سال دبیرستان دیپلم exam – محبوب لقب ‘Bac’ – با توجه به نگرانی بیش از coronavirus گفت: این کشور وزیر آموزش و پرورش Jean-Michel Blanquer در روز جمعه.

تبلیغات

Blanquer گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که سنتی امتحان خواهد بود جایگزین وسایل دیگر مانند به طور منظم چک های پیشرفت در زمینه هایی از قبیل ترم و تکالیف و فرانسه را تا سطح شیب دار کلاس در ماه ژوئن را برای زمان از دست رفته.

فرانسوی, مدارس و دانشگاه ها بسته شده اند از اوایل مارس به عنوان بخشی از یک مستند در سراسر کشور برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. Blanquer اضافه شده که بازگشت دانش آموزان به مدارس در اوایل ممکن است فقط یک “فرضیه” در حال حاضر.

این دیپلم بالا تست استرس است که باعث می شود اخبار ملی هر سال مهم مناسک گذر در فرانسه.

معرفی شده توسط ناپلئون در سال 1808 از بس اقتباس شده در طول سال. آن را در حال حاضر شامل سه نوع مختلف دسته بندی: حرفه ای با تمرکز بر معاملات مانند نجاری; فن آوری است که محور در علوم کامپیوتر و کارشناسی عمومی.

اکثریت دانش آموزان را به کل دیپلم برای آنها که باید انتخاب بین سه آهنگ: ادبیات (L) علوم اقتصادی و اجتماعی (ES) و یا علوم و ریاضی (S).

این centrepiece از امتحان هر سال اولین و شاید سخت ترین موضوع مقاله: فلسفه. سوالات می تواند از محدوده “است که آن را ممکن است برای فرار از زمان” برای “یک قربانی آزادی با به رسمیت شناختن یکی از وظایف?” و به طور گسترده ای مورد بحث در سراسر کشور.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>