فرانسه به فاش کردن برنامه های در چگونه Covid-19 مستند خواهد بود کاسته

صادر شده در: تغییر یافته:

فرانسه روز سه شنبه نشان می دهد که چگونه این برنامه در مارس 11 برای بلند کردن آن شش هفته ای مستند برای مبارزه با کروناویروس با کافه ها مجموعه ای به ماندن بسته اما مدارس بحث برانگیز بودن مجاز به بازگشایی شده است.

تبلیغات

نخست وزیر ادوارد فیلیپ پرده این اقدامات در یک آدرس به مجلس از 1300 به وقت تهران, با دولت به دنبال آج خوب البته بین نیاز به پا زدن شروع اقتصاد از بحران با حفظ سلامت عمومی است.

او اعلام خواهد شد و پس از بحث و رای گیری تنها با 75 از 577 نماینده مجاز به مجمع ملی به منظور احترام اجتماعی فاصله در حالی که دیگران خواهد رای توسط پروکسی.

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی اوایل این ماه اعلام کرد که این مستند خواهد بود برداشته از مارس 11 اما او در سمت چپ جزئیات نسبتا مبهم است.

همراه با انگلیس و ایتالیا و اسپانیا و فرانسه شده است یکی از کشورهای اروپایی بدترین آمار COVID-19 گیر با آخرین تلفات ایستاده در 23,293.

اما بیشتر تشویق نشانه های پدید آمده در روزهای اخیر با تعداد بیماران در بخش مراقبت های ویژه و در بیمارستان در حال سقوط به طور پیوسته.

دولت هشدار داده است که فرانسه, چهره های تاریخی انقباض هشت درصد رشد در این سال در حالی که مارس بیکاری ثبت یک رکورد 7.1 درصد افزایش یابد.

اما با وجود این ضرورت از گرفتن اقتصاد دوباره روی پای خود دولت است که به خوبی آگاه از خطر موج دوم از عفونت و زندگی خواهد بود هیچ جا در نزدیکی بازگشت به حالت عادی در آوریل 11.

“کنترل و مترقی’

بر خلاف ایتالیا است که نگه داشتن مدارس تعطیل تا سپتامبر فرانسه است که انتظار می رود برای راه اندازی مجدد آموزش و پرورش پس از پاکسازی گفت: مدارس می تواند به تدریج بازگشایی از آوریل 11.

اما این ثابت شده است که بحث برانگیز; خود دولت شورای علمی گفت: این مورد بازگشایی مدارس تنها در پاییز در حالی که اصرار دارد آن را نیز تصدیق کرد “سیاسی” تصمیم دولت برای بازگشایی آنها بود.

“شورای علمی وجود دارد به یک مقدار مشخصی از اطلاعات اما از آن است که قدرت سیاسی است که تصمیم می گیرد” سر آن Jean-Francois Delfraissy به خبرگزاری فرانسه گفت.

این شورا گفته است باید وجود داشته باشد “مترقی و کنترل کاستن از حبس”.

موضوع دیگری است که خواهد شد از نزدیک تماشا کرده است, آیا پوشیدن ماسک را تبدیل به واجب در حمل و نقل عمومی است که انتظار می رود به سطح شیب دار تا ظرفیت از آوریل 11.

پس از مواجهه با انتقاد شدید از عدم سهام بهداشتی ماسک های دولت گفت: فرانسه قصد دارد به بیش از 26 میلیون غیر پزشکی ماسک صورت برای خرید در دسترس در پایان این هفته است.

برخی از مغازه ها بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد مجاز به بازگشایی در حالی که این امکان وجود دارد که مردم دوباره اجازه داده می شود به حرکت آزادانه بین شهرستانها.

اما سخت ضربه رستوران ها و کافه ها باقی خواهد ماند بصورتی پایدار و محکم بسته و دولت است و انتظار می رود به آنها بگویید که تا پایان ماه مه زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است.

“این ویروس می کند مانند فرانسه راه زندگی” پاکسازی گفت: در جلسه نمایندگان صنعت در هفته گذشته که شامل ستاره سرآشپزها.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>