فرانسه به اصرار دولت حمایت از شرکت های به ضایعات سود سهام میان coronavirus بحران

صادر شده در: Modified:

دولت فرانسه را از شرکت های که در آن دولت یک سهام را برای پرداخت سود سهام, استخدام, وزیر موریل Penicaud گفت: در روز جمعه بردن فشار بر شرکت در سراسر فرانسه به چشم پوشی پرداخت آنها به عنوان مقابله با کروناویروس بحران است.

تبلیغات

اتحادیه های کارگری در حال حاضر به نام برای همه شرکت های بزرگ فرانسه به قراضه پرداخت به سهامداران برای حفظ پول نقد.

“برای شرکت های که در آن دولت یک خطر و از جمله اقلیت یکی از ما بخواهید آنها را به پرداخت سود سهام حداقل به افراد” Penicaud گفت CNews تلویزیون.

این که عمده انشعابات برای طیف وسیعی از شرکت ها از انرژی گروه مانند EDF است که فقط بیش از 80 درصد متعلق به دولت به امثال خودروساز رنو که 15% حمایت دولت است.

فرانسه نیز منابع در گل سرسبد شرکت هواپیمایی Air France-KLM قرعه کشی گروه FDJ که رفت و عمومی در سال گذشته ارتباطات گروه نارنجی و دفاع شرکت تالس, در میان دیگران.

تعداد انگشت شماری کوچک از دولت حمایت از شرکت های در حال حاضر اوراق سود سهام خود را در روزهای اخیر به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با شیوع کروناویروس که باعث توقف در تولید و تقاضا مختل.

این خدمات عبارتند از ایرباس و هوافضا تامین کننده و موتور ساز Safran.

دیگران هنوز به تکان دادن ، رئیس سودمند Engie که تحت فشار از چندین اتحادیه های کارگری در این هفته به ضایعات آن برنامه ریزی شده پرداخت در سال 2019 درآمد گفت: چهار شرکت و هیئت مدیره آن نیاز به زمان بیشتری برای تصمیم گیری در مورد چگونه به مقابله با آن سود سهام.

دور انداختن سود سهام در مجموع نیز محروم دولت درآمد. در Engie برای مثال, آن را به یک 23.6% سهام و فوق 2019 پرداخت خواهد نشان دهنده کمبود حدود 461 میلیون یورو ($508 میلیون دلار) برای دولت است.

غیر دولتی حمایت شرکت نیز لرزشی بیش از سود سهام. Ray-Ban ساز EssilorLuxottica گفت: در روز جمعه این حال به تصمیم می گیرید چه چیزی را در مورد پرداخت حتی آن را به عنوان اوراق مالی آن اهداف برای سال 2020 در حالی که گروه تبلیغاتی Publicis نیز کاهش یافته و مالی خود را هدایت اما خود را حفظ کرده است سود سهام تا کنون.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>