فرانسه رای در انتخابات شهرداری ها در سراسر کشور با وجود coronavirus مستند

صادر شده در: Modified:

فرانسه و پارلمانی روز یکشنبه در سراسر کشور انتخابات محلی هجوم نصب بهداشت بحران ناشی از شیوع کروناویروس که هنوز خطرات نگه داشتن بسیاری از رای دهندگان در خانه.

تبلیغات

رئیس جمهور امانوئل پاکسازی, برای آنها دو دور انتخابات مهم اواسط دوره آزمون اصرار دارد که انتخابات برای انتخاب شهرداران و شوراهای شهری باید بروید برای اطمینان دموکراتیک تداوم در کشور است.

و با وجود محدودیت های تازه اعلام کرد شنبه شب از جمله بسته شدن غیر ضروری اماکن عمومی مانند کافه ها, رستوران ها, سینما و ورزشگاه انتخابات پیش خواهد رفت.

مقامات اصرار داشت که رای گیری برگزار خواهد شد تحت ونرخ شرایط بهداشتی با وجود گسترده ترس است که مراکز رای گیری در حال ایده آل جوانه-گسترش سالن و یک خطر خاص برای افراد مسن.

رئیس جمهور گفت: دانشمندان به او اطمینان کرده بود “هیچ چیز وجود دارد برای جلوگیری از فرانسه حتی بیشتر آسیب پذیر از رفتن به صندوق های رای” ارائه همه روزجهانی اساسی عفونت-پیشگیری از قوانین.

شهرداری اعلام کرده اند اقدامات مختلف را امتحان کنید و نگه داشتن رای دهندگان عفونت-رایگان, از جمله به طور منظم ضد عفونی از غرفه رای گیری حصول اطمینان از امن شخصی فاصله بین رای دهندگان انتظار در خط و ارائه sanitising دست, ژل ورود و خروج.

دور دوم نیز با توجه به در مارس 22.

‘تداوم دموکراتیک زندگی’

اما ناظران می گویند بسیاری از آنها محدود به اجتناب دموکراتیک ورزش برای ترس از آلودگی با ويروس جديد است که به کشته شدن ده ها تن و آلوده به هزاران نفر در فرانسه به تنهایی.

های اخیر نظرسنجی گفت: 28 درصد از رای دهندگان بالقوه در فرانسه شد “نگران” خطر ناشی از mingling در مراکز رای گیری, اغلب به میزبانی مدارس.

“این مهم است که در این زمان پس از مشاوره از دانشمندان به عنوان ما انجام می شود برای اطمینان از تداوم دموکراتیک ما و زندگی است که ما نهادهای” پاکسازی گفت.

برخی از 47.7 میلیون نفر ثبت نام شده برای رای دادن در برخی از 35,000 شهرداری در یک کشور که در آن شهرداران و مشاوران محلی لذت بردن از محبوبیت بالایی در مقایسه با دیگر سطوح دولت.

انتخابات خواهد بود یک کلید آزمون برای پاکسازی که جاروب پاریس در سال 2017, انتخابات ریاست جمهوری, اما پس از دست محبوبیت در قسمت با توجه به آن رهبر را درک استبدادی سبک رهبری و عدم لمس عادی.

پایتخت فرانسه خواهد بود که اصلی میدان نبرد با وقت سوسیالیستی شهردار Anne Hidalgo به چالش جناح راست سنگین وزن Rachida Dati و پاکسازی نامزد اگنس Buzyn—که چتر نجات در پس از انتخاب خود امیدوار بنیامین Griveaux کشیده بیش از یک رابطه جنسی-نوار رسوایی.

‘بسیاری از خواهد بود منصرف’

بسیاری در فرانسه را مورد سوال حکمت از برگزاری رای گیری حتی به عنوان کشور به طور نامحدود بسته به تمام creches مدارس و دانشگاه ها ممنوع گردهمایی بیش از 100 نفر و خواست ساکنان برای محدود کردن حرکات خود را.

بریتانیا روز جمعه به تعویق افتاده خود را ممکن است انتخابات محلی برای یک سال و با استناد به coronavirus.

اما فرانسه وزیر کشور کریستف Castaner در دفاع از خود تصمیم دولت گفت: وجود حدود 1000 رای دهندگان به هر فرانسوی ايستگاه به طور متوسط.

و حتی اگر نرخ مشارکت 60 درصد — آن بالا است—که به معنی 600 نفر گسترش بیش از 10 تا 12 ساعت بسته به منطقه است.

خطر از رای گیری برای سالمندان بود نه بیشتر “از خرید رفتن” اصرار Jean-Francois Delfraissy رئیس جمهوری فرانسه coronavirus علم شورا.

“مسلم است که بسیاری از مردم خواهد بود منصرف از رای گیری” سیاسی مورخ ژان Garrigues دانشگاه اورلئان به خبرگزاری فرانسه گفت.

نظر سنجی نشان داد که افراد جوان—که در معرض خطر مرگ ناشی از COVID-19 — به احتمال زیاد به آن را نگه دارید تا به عنوان یک دلیل برای رای دادن.

حتی اگر این فقط یک بهانه برای سیاسی بی تفاوت از آن می تواند تاثیر احزاب که جوان مردم هستند احتمال بیشتری برای حمایت از سبزها و چپ های افراطی فرانسه Unbowed گفت: Garrigues.

افراد مسن حتی اگر آنها انگیزه بیشتری برای رای دادن ممکن است تا پایان دور ماندن از ترس در نتیجه سرقت از احزاب مانند جناح راست جمهوریخواهان یا پاکسازی مرکز-راست جمهوری در حرکت (LREM) آرا.

این به این معنی است که پیامدهای سیاسی از بالا رای ممتنع در میان پیر و جوان می تواند انصراف از یکدیگر گفت: Garrigues.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>