در مواجهه با نصب فشار در فرانسه صنعت فیلم و تهدید به تحریم هیئت مدیره آکادمی سزار (فرانسه معادل اسکار) است که به اصلاح عملکرد آن و آن شرکت رهبری با کمک یک میانجی.

ریاست آن توسط تولید کننده فرانسوی آلن Terzian این آکادمی سزار شده است زیر آتش پس از اعلام از 12 نامزد برای رومن پولانسکی را “یک افسر و یک جاسوس.” برخی از منتقدان با اشاره به عدم برابری جنسیتی تنوع و شفافیت در سزار در رای گیری بدن و همچنین در آکادمی خود را.

آکادمی روز سه شنبه گفت که آن را درخواست کرده بود از سینمای ملی انتصاب یک میانجی خواهد شد که وظیفه کمک به فرهنگستان را “تغییرات عمیق به وضعیت و حکومت از آکادمی.”

با توجه به بیانیه ای گفت: “این انجمن برای ارتقاء سینما (که اجرا می شود, آکادمی سزار) گرفته شده توجه داشته باشید از منتقدان سوالات و مسائل مورد حکومت آکادمی… ما در حال حاضر خواهان مماشات به منظور جلوگیری از به خطر انداختن صاف آشکار از 45 کسر مراسم است.”

در روز دوشنبه, آکادمی ارسال یک بیانیه به خبرنگاران گفت که یکی از اولویت های این انجمن برای ارتقاء سینما (همچنین ریاست توسط Terzian) خواهد بود و رسیدن به برابری جنسیتی در آن 21-عضو هیأت اداری و آن 47-عضو مجمع عمومی. “این اقدامات نیز کمک به ایجاد روابط بیشتر بین نسل های مختلف گفت:” انجمن احتمالا اشاره به پیری از اعضای آن است.

محبوب ترین ها در انواع

این انجمن همچنین اذعان کرد که برابری جنسیتی مورد نیاز بود در رای گیری بدن از سزار را که در حال حاضر ساخته شده تا 35% و 65% با توجه به org خود داده است.

ترک یک پاسخ

می خواهید به خواندن مقالات بیشتر شبیه به این یکی ؟ اشتراک تنوع امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im