فرانسه CNC Rejoins لوکارنو را داد 4 پلت فرم توسعه (منحصر به فرد)

پس از دو سال غیبت فرانسه خواهد بود در میان کشورهای شریک از لوکارنو Pro را داد 4 توسعه پلت فرم است که تسهیل همکاری های موجود بین شرکت توسعه منابع مالی در سوییس و ایتالیا و آلمان و و – خوب – فرانسه یک بار دیگر.

راه اندازی شده توسط لوکارنو متحرک صنایع جانبی در سال 2014 این ابتکار با هدف به آزمون بازار بالقوه و به شکل خلاق اتحاد و پرورش اروپایی تولیدات مشترک در مراحل اولیه توسعه است. فرانسه تا به حال از جیبش در سال 2018 به دلایل نامشخص احتمالا ناشی از محدودیت های مالی است.

“اروپا تولیدات مشترک هستند و بدیهی است که اولویت برای ما در حال حاضر” متیو Fournet که مدیر امور بین الملل در فرانسه مشهور CNC سینمای ملی گفت: تنوع. “ما باید بسیار قوی روابط با آلمان و ایتالیا و ما باید دو جانبه با بودجه این کشورها” او اشاره کرد.

Fournet گفت: CNC به تازگی شروع به نگاه در آنچه که می تواند آنها را برای “تقویت تولیدات مشترک” و دوباره داد 4 توسعه یک گام طبیعی با توجه به این که “لوکارنو یکی از جشنواره های مهم در این زمینه” و CNC دارای دیرینه همکاری با لوکارنو نرم افزار باز کردن درب ها و برنامه اختصاص داده شده به حمایت از سینما در مناطقی مانند جنوب شرق آسیا که در آن فیلمسازی است به خصوص دشوار است.

“این حس به نشستن دور میز با سوئیس و آلمان و ایتالیا و لوکارنو طرفدار تیم, برای دیدن آنچه که ما می توانید انجام دهید برای تقویت تولیدات مشترک بین چهار کشورهای همسایه” Fournet اشاره کرد.

در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس داد 4 توسعه است پرش از یک سال, اما از آن خواهد شد در 2021. علاوه بر فرانسه دوباره, دیگر اخبار این است که Francesca Palleschi را کمر از تیبو Braq به عنوان ابتکار مدیر پروژه. Palleschi با تجربه سینما و تلویزیون مدیر بازار که سر این فیلم بخش از رم میا بازار است.

نه پروژه انتخاب خواهد شد از طریق تماس های برای پروژه های راه اندازی شده توسط کشورهای شریک دو از ایتالیا و فرانسه و آلمان و سه از سوئیس. همانطور که در گذشته هیئت انتخاب پروژه (مدیر و یا نویسنده و تهیه کننده) هستند دعوت به حضور برای دو روز از تبادل جلسات و سرپرستی جلسات پانل و شبکه های رویدادها با دقت انتخاب کارشناسان و پتانسیل توسعه همکاری و تولید مشترک با شرکای.

با شروع از سال 2021 آن ممکن خواهد بود برای شرکت در اتحاد 4 توسعه توسط نرم افزار تنها. هر نهادی شریک ایتالیا MiBACT آلمان FFA فرانسه را CNC و رسانه میز سوئیس را بررسی واجد شرایط بودن از ارسالی و قبل از انتخاب یک لیست از نامزدها. نهایی شرکت پروژه انتخاب خواهد شد توسط رئیس لوکارنو Pro, والنتینا Merli همراه با Palleschi. ارسال باز خواهد شد در اطراف مارس/آوریل 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>