فرانسه coronavirus تلفات توسط 186 در یک روز, مستند اقدامات برای تشدید می گوید PM فیلیپ

صادر شده در: اصلاح شده با:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 186 جدید و میر ناشی از کروناویروس در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 860 در تیز 28 درصد تلفات افزایش یابد به عنوان نخست وزیر Édouard فیلیپ هشدار داد این کشور سخت مستند اقدامات می تواند سفت و آخر هفته.

تبلیغات

به فرانسه وارد دومین هفته در سراسر کشور مستند به toal تعداد تایید coronavirus موارد نیز افزایش دوشنبه به 19,856 یا افزایش حدود 20 درصد در 24 ساعت.

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: 2,082 نفر در یک بیماری جدی است که نیاز به حمایت از زندگی تا 19 درصد نسبت به پنج شنبه در یکی دیگر از افزایش در مقایسه با گذشته سه مقام برگه.

آخرین قربانیان شامل یک پزشک عمومی و یک متخصص زنان آوردن تعداد سلامت کارگران که کشته شدند از سرایت به پنج Véran تایید کرد.

مستند تدابیر می تواند هفته گذشته

افزایش coronavirus عوارض آمد به عنوان نخست وزیر فرانسه Édouard فیلیپ گفت: این کشور تنگ مستند در اصل اعتقاد به گذشته حدود 15 روز می تواند تمدید چند هفته بیشتر است و دولت او شد محدودیت های سفت و حتی بیشتر.

از سهشنبه عمومی تنها قادر خواهد بود به ورزش به تنهایی یا با فرزندان خود را یک بار در روز و برای بیش از یک ساعت و در عرض یک کیلومتر از خانه خود گفت: Philippe. باز هوا بازار خواهد همچنین او اضافه شده است.

“بسیاری از شهروندان می خواهند حالت عادی بازگشت اما آن را به زودی اتفاق می افتد گفت:” فیلیپ. “ما احساس می کنیم این مستند اقدامات ما صورت گرفته که ما آن را تشدید دوباره… می تواند چند هفته گذشته است.”

فیلیپ حاضر به رد کردن موضعی حکومت اما گفت که این تصمیم برای آن وضع با مقامات محلی. چند در حال حاضر در محل از جمله در جنوب شهر زیبا در ساحل دریای مدیترانه.

“ما نمی خواهید برای قرار دادن یک ملی منع رفت و آمد در محل. اما ما گفت prefects برای دریافت در تماس با شهرداران که خیال (حکومت نظامی) لازم است. و ما را دریغ نکنید در صورت لزوم به اقدامات سخت تر را به معنی منع اقدامات” نخست وزیر گفت.

ضد مالاریا دارو در بازار برای درمان coronavirus

فیلیپ نیز تکرار وزیر بهداشت Véran بیانیه ای که ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین نمی خواهد قرار داده و در بازار به صورت انبوه استفاده در برابر coronavirus تا تست بیشتر انجام شده بود.

اوایل روز دوشنبه Véran اشاره کرد که در غیاب هر گونه قطعی داده خواهد شد و صدور دستور به “تنظیم استفاده از هیدروکسی کلروکین در خارج از بازاریابی سنتی مجوز خواهد شد که در نتیجه در دسترس خواهد بود به بیمارستان و تیم پزشکی که مایل به استفاده از آن”.

وجود دارد که هنوز هیچ واکسن و یا درمان های تایید شده اما محاکمه آنها در ایالات متحده و اروپا برای دیدن اینکه آیا هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری و یا کاهش شدت این بیماری است.

فرانسوی بيمارستان شروع به تست ضد مالاریا و دیگر مواد مخدر روز یکشنبه موسسه تحقیقات Inserm گفت: به عنوان بخشی از اروپا برنامه شامل از 3200 COVID-19 بيمار.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>