فرانسه coronavirus تلفات توسط 186 در یک روز, افزایش مجموع به 860

صادر شده در: اصلاح شده با:

فرانسه مقامات بهداشتی گزارش 186 جدید و میر ناشی از کروناویروس در دوشنبه در نظر گرفتن مجموع به 860 یا افزایش 28 درصد تلفات افزایش بیشتر شدت از گذشته سه روز به عنوان کشور وارد هفته دوم خود را از مستند.

تبلیغات

در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه وزیر بهداشت Olivier Veran اضافه شده تعدادی از coronavirus موارد افزایش یافته بود به 19,856 است که افزایش حدود 20 درصد در 24 ساعت.

Veran گفت: 2,082 نفر در یک بیماری جدی است که نیاز به حمایت از زندگی تا 19 درصد نسبت به روز شنبه یکی دیگر از افزایش در مقایسه با گذشته سه مقام برگه.

افزایش یک روز پس از جلسه روز یکشنبه به تصویب یک لایحه اجازه می دهد ایجاد یک “وضعیت اضطراری برای بهداشت” اعطای قدرت اضافی به دولت برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فرانسه رفت و به مستند در 17 مارس با حدود 100000 پلیس و ژاندارم مستقر در سراسر کشور به اجرا درآوردن اقدامات جدید با مردم تنها مجاز به ترک خانه به صورت رسمی تحریم دلایلی مانند رفتن به محل کار, خرید برای ضرورت و یا گرفتن درمان های پزشکی.

در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, Veran گفت: مستند اقدامات ضروری بود برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. “من آگاه از تلاش و فداکاری ما در حال درخواست از مردم فرانسه را هر روز,” او گفت:. “هر کس در حال حاضر می داند که چرا قرنطینه ضروری است. این اجازه خواهد داد که ما برای جلوگیری از انتقال ویروس ها و صرفه جویی در زندگی بیشتر.”

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>