فرانسه coronavirus در صدر تلفات 1,000, مستند به احتمال زیاد تمدید

صادر شده در: Modified:

فرانسه روز سه شنبه گزارش روزانه coronavirus مرگ و میر افزایش 240 گرفتن تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری به 1100 به گفته مقامات بهداشتی. افزایش فرانسه پنجم کشور برای عبور از 1000 نفر تلفات علامت از بیماری همه گیر در چین نشات گرفته در اواخر سال گذشته.

تبلیغات

فرانسه در حال حاضر 22,300 تایید coronavirus موارد از جمله افزایش 2,444 در 24 ساعت گذشته گفت: کشور مدیر کل سلامت جروم سالومون در یک نشست خبری روز سه شنبه.

در سراسر کشور 10,176 نفر بستری برای coronavirus از جمله 2,516 در یک بیماری جدی گفت: Salomon.

روز سه شنبه مرگ و میر افزایش ساخته شده فرانسه پنجم کشور به بیش از یک گریم 1,000 مرگ و میر نقطه عطف پس از ایتالیا و چین و اسپانیا و ایران.

سنبله در coronavirus موارد و مرگ و میر در آمد این کشور در شورای علمی که به توصیه رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی در coronavirus بحران گفت: lockdown برای جلوگیری از شیوع بیماری باید گذشته در مجموع شش هفته پس از آن در محل قرار داده شد.

فرانسه بوده و تحت سخت مستند از مارس 17, زمانی که پاکسازی اعلام کرد که اقدامات محدود کننده از جمله جریمه های نقدی برای مردم نقض قوانین است. این مستند در ابتدا انتظار می رود به گذشته 15 روز است.

در آن بیانیه فرانسه در شورای علمی گفت: این مستند که در حال حاضر تنها واقعا کارآمد استراتژی است.

این شورا همچنین گفت که “لازم است برای تقویت” مهار اقدامات بدون ارائه جزئیات.

در پاسخ به این شورا توصیه های مستند, فرانسوی, وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: آن امکان پذیر نخواهد بود برای قرار دادن یک چارچوب زمانی مشخص فقط رتبهدهی نشده است. “اعضای شورای علمی قادر به می گویند با دقت اگر سلول باید برای چنین مجموعه ای مدت. گفتند: ممکن است ما نیاز به آماده شدن برای سلول به آخرین طولانی تر است. فراتر از 15 روز ما می دانیم اما شاید آن می تواند گسترش گذشته که – یکی دیگر از پنج یا شش هفته,” او گفت:. “این تنها پایان زمانی که این بیماری همه گیر منحنی اجازه می دهد تا این اصل اساسی است. سلول دارای یک هدف برای محافظت از مردم فرانسه. آن را به عنوان طولانی به عنوان آن را به گذشته است.”

‘فقط واقعا عملیاتی استراتژی’

و اشاره کرد که سه هفته شد مورد نیاز برای به دست آوردن یک برآورد اولیه از تاثیر این مستند این شورا گفت: “مهار در حال حاضر تنها واقعا عملیاتی استراتژی به عنوان جایگزین سیاست در مقیاس بزرگ نمایش و انزوا از آن شناسایی شده است در حال حاضر امکان پذیر در مقیاس ملی است.”

تصمیم گیری برای پایان دادن به مستند “می تواند گرفته شود و بر اساس شاخص های اپیدمیولوژیک. در خصوص اشباع از خدمات بیمارستان و خصوصا بخشهای مراقبت ويژه”. دولت همچنین باید اطمینان حاصل شود که عناصر یک پست-سلول استراتژی در حال عملیاتی این شورا اضافه شده است.

‘شفافیت کامل در تجهیزات پزشکی

اعضای شورا نیز با صدور یک “هشدار” در “واقعی یا درک کمبود انواع تجهیزات شروع با ضروری سلامت تجهیزات حفاظت”.

آنها توصیه می شود که دولت “باید ارائه شفافیت کامل و روشنی” برای پاسخ به سوالات از بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در مورد سهام موجود و نحوه خدمات عرضه خواهد شد.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>