فرانسه در جام جهانی فوتبال قهرمان رالی پشت کشور سلامت کارگران

صادر شده در: ویرایش:

تمرینات تیم ملی فوتبال ابراز قدردانی خود را به سلامت کارگران در خطر زندگی خود را برای درمان کسانی که مبتلا به این رمان coronavirus انتشار یک ویدئو به تحسین تلاش های خود را در خط مقدم.

تبلیغات

فرانسه یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در جهان با بیش از 82,000 موارد از رمان coronavirus و تقریبا 9,000 مرگ و میر.

با قهرمان جهان ” بازیکنان در مستند خود را در خانه های مربوطه فرانسه, فدراسیون فوتبال (FFF) ساخته شده و تلفیقی از فرد پیام های تصویری از بازیکنان و مربیان برای تشکر از پرسنل پرستاری در بیمارستان های مختلف در فرانسه.

“به طور معمول آن را شما پشت سر ما ایستاده به تشویق ما” جام جهانی برنده مربی Didier Deschamps گفت: به دنبال دروازه بان Hugo Lloris: “شما در حال آنهایی که شعار که تحسین ما در طول مسابقات است.”

دیگران مانند Kylian Mbappe, پل پوگبا, تراکتورسازی, آرسنال و Raphael Varane همچنین با عضویت در.

“امروز شما در حال آنهایی که بازی بازی. بنابراین ما همه پشت شما هستیم شعار و کف برای شما. شما در حال رفتن به برنده شدن در این مسابقه در برابر ویروس. ما باید ایمان را در شما.

“شما در حال رفتن به خانه آوردن پیروزی در برابر این ویروس. شما محافظت از ما مراقبت از شما برای ما است. بنابراین به شما کمک کند ما در خانه بمانند.”

در مارس 17, فرانسه, دستور ساکنان به ماندن در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس به عنوان یک روزانه افزایش عفونت های تهدید نظام سلامت ،

بسیاری از اروپا پرواز لیگ و همچنین لیگ اروپا مسابقات باشگاه به حالت تعلیق باقی می ماند.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>