صادر شده در: بروز رسانی:

زیر آتش رئیس جمهور فرانسه, اسکیت روی یخ, فدراسیون Didier Gailhaguet استعفا داد و در روز شنبه بیش از یک آسیب رساندن به رسوایی سوء استفاده جنسی,.

تبلیغات

فرانسه وزیر ورزش رکسانا Maracineanu روز دوشنبه پرسید Gailhaguet به استعفا شد و پس از چندین شکل اسکیت باز ادعا کرد آنها تجاوز یا تجاوز جنسی زمانی که آنها افراد زیر سن قانونی توسط مربیان سابق.

“در روح آشتی من در زمان معقول تصمیم به استعفا با فلسفه شان اما هیچ تلخی” 66 ساله اعلام کرد پس از دیدار از فدراسیون شورای فدرال در پاریس.

در چهارشنبه Gailhaguet حاضر به گفته او تا به حال ساخته شده “اشتباه” اما که او هرگز “در گسل”.

فرانسوی دادستان روز سه شنبه راه اندازی یک تحقیقات مقدماتی به شکل سابق اسکیت مربی ژیل Beyer برای اتهام تجاوز به یک دختر نابالغ و تجاوز جنسی.

سابق شکل اسکیت باز سارا Aaronson یک مدال برنز با شریک زندگی استفان Bernadis در سال 2000 مسابقات قهرمانی جهان به تازگی کتابی که در آن او گفت: Beyer حال تجاوز به او چندین بار از سال 1990 تا 1992.

بیر هفته گذشته گفت که او “صمیمی” و “نامناسب” روابط با Abibtol که در حال حاضر 44 در نظرات به Agence France Presse. وکلای او در روز جمعه در بیانیه ای گفت او “محفوظ است نظرات خود را برای دادستان”.

سه دیگر اسکیت باز هم ادعا کرد که آنها مورد تجاوز قرار گرفته بودند توسط مربیان سابق.

Gailhaguet شده بود رئیس جمهور از FFSG از سال 1998 با یک فاصله بین 2004-07 پس از او معلق بین المللی اسکیت اتحادیه برای نقش خود را در یک قضاوت رسوایی در المپیک 2002 در سالت لیک سیتی.

Beyer بود مدیر تیم از جوانان تیم در سال 2011 قهرمانی جهان با وجود ورزش وزارت-رهبری استعلام از سال 2000 نشان می دهد که مربی سابق تا به حال رفتار نامناسب با یک زیر سن قانونی اسکیت باز.

این تحقیق نشان داد که در سال 1999 Beyer رفت و به یک زیر سن قانونی اسکیت باز اتاق خواب در طول یک اردوگاه آموزشی و قرار دادن دست خود را در پشت گردن دختر جوان کشیده او را نسبت به او و پرسید: “آیا شما می خواهید من به بوسه شما و یا آیا شما می خواهید من برای رفتن’.”

“او از او پرسید که چگونه او اضافه کرد پس از او به او گفته بود او در 17 ’17 یا 18 آن تغییر نمی کند هر چیزی’,” اظهار داشت: این گزارش که رویترز دیده است.

“هر کسی اشتباه می کند. من اشتباهات اما من هرگز در گسل” Gailhaguet که گفت او آغاز سال 2000 پرسش گفت: در یک کنفرانس خبری در روز چهارشنبه.

“بله, کمیته اجرایی او را به نام (Beyer) مدیر تیم از جوانان تیم در سال 2011. از آن آسان است برای قضاوت در حال حاضر ما می دانیم که حقایق است.”

(FRANCE 24 با رویترز و خبرگزاری فرانسه)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de