فرانسه موزه لوور و کاخ ورسای به تعطیل بیش از coronavirus بحران

صادر شده در: ویرایش:

پس دولت فرانسه بخشنامه ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus را گسترش موزه لوور و کاخ ورسای بودند برای روز جمعه.

تبلیغات

موزه لوور در پاریس ترین در جهان است بازدید از موزه ها در روز جمعه گفت که آن بسته شد “تا اطلاع ثانوی” از آنجا که از coronavirus.

بسته شدن موزه که 9.6 میلیون بازدید کننده در سال گذشته پس از دولت فرانسه ممنوع تمام تجمعات بیش از 100 نفر برای محدود کردن گسترش ویروس.

کاخ ورسای فرانسه — دیگر جاذبه های توریستی بزرگ با حدود 10 میلیون گردشگر در سال — به سرعت به دنبال کت و شلوار.

موزه لوور به حال محدود ورود به 1000 نفر در یک زمان در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از موارد در فرانسه شروع به افزایش است.

در نشانه آن است که خاموش کردن می تواند نسبتا طولانی مدت این موزه گفت: همچنین به تعویق انداختن دو نمایشگاه آینده از جمله نشان می دهد در مجسمه سازی از دوناتلو به میکل آنژ بود که با توجه به باز کردن تا زمانی که ممکن است.

این موزه اورسی در پاریس, که دارای بزرگترین مجموعه از امپرسیونیست نقاشی است که انتظار می رود به دنبال لوور سرب بعد جمعه است.

یک رشته از دیگر موزه ها گفت: آنها بیش از حد شد و بسته شدن درهای خود را پس از وزارت فرهنگ فرانسه به دستور نهادهای دولتی به تعطیل و یا به شدت محدود کردن ورود جمعه.

عمومی, تئاتر, کتابخانه ها و سالن های کنسرت نیز گفت: به نزدیک است.

فرانسه فرهنگ وزیر Franck Riester است در قرنطینه خانه خود را پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته.

ترس از خاموش شدن

چشم انداز طولانی خاموش است دکمه سمت چپ سالن تئاتر و سالن های کنسرت در پاریس خیره به پرتگاه مالی.

صنعت سرگرمی در سراسر فرانسه — اما به خصوص در پایتخت — در حال حاضر بوده است وضعیتی وخیم از شش هفته حمل و نقل اعتصاب بیش از حقوق بازنشستگی اصلاحات در اوایل این سال است که در سمت چپ اپرای پاریس به تنهایی رو از دست می دهد و از 16.4 میلیون (18 میلیون دلار) یورو است.

مترادف Jean-Marc Dumontet که صاحب چندین پاریس تئاتر به خبرگزاری فرانسه گفت که خاموش شد ویرانگر دو ضربه.

“برخی از کارکنان در اشک” او گفت:. “این یک حذفی ، پروژه ها نیاز به رها” و اضافه کرد که همه نشان می دهد باز بین در حال حاضر و اوت در معرض تهدید هستند.

“این بسیار غم انگیز و واقعا تکان دهنده است.”

اپرای پاریس کشیده 34 اپرا باله و کنسرت در دو opera خانه در پایتخت فرانسه با تنها نشان می دهد که پس از مارس 24 هنوز هم با توجه به جلو بروید در حال حاضر.

تمام تمرینات را نیز لغو شده.

“ما هنوز هم به اندازه کافی پول برای دیدار با تعهدات ما گفت:” opera مدیر عامل شرکت مارتین اژدری اما او هشدار داد که “هر چیزی را که به دنبال این دوره دشوار را پیچیده خواهد شد”.

موزه لوور و موزه Musée d’orsay تا به حال محدود ورود به موزه ها به 1000 نفر در اوایل این هفته با موزه لوور وادار کردن بازدید کنندگان به کتاب های آنلاین.

اما با مرگ و میر در فرانسه رسیدن به 61 روز جمعه و دولت بسته شدن مدارس و creches این موزه ها مجبور شدند به یک رویکرد رادیکال تر.

موزه لوور بسته به صورت دو روز در هفته گذشته زمانی که کارکنان حاضر به کار بیش بهداشت و درمان ترس است.

(رویترز)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>