فرانسه موزه لوور ورسای و برج ایفل نزدیک بیش از coronavirus بحران

صادر شده در: ویرایش:

پس دولت فرانسه بخشنامه ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus را گسترش موزه لوور, ورسای, کاخ و برج ایفل بسته در روز جمعه.

تبلیغات

موزه لوور در پاریس ترین در جهان است بازدید از موزه ها در روز جمعه گفت که آن بسته شد “تا اطلاع ثانوی” از آنجا که از coronavirus.

بسته شدن موزه که 9.6 میلیون بازدید کننده در سال گذشته پس از دولت فرانسه ممنوع تمام تجمعات بیش از 100 نفر برای محدود کردن گسترش ویروس.

ورسای, کاخ – یکی از فرانسه از دیگر جاذبه های توریستی بزرگ با حدود 10 میلیون گردشگر در سال – به سرعت به دنبال کت و شلوار.

و برج ایفل گفت: درهای خود را تعطیل از 9 بعد از ظهر جمعه به وقت محلی (20:00 GMT) “با توجه به COVID-19 اپیدمی”.

مدیریت آن گفت: امیدوار “قادر به بازگشایی خیلی زود زمانی که شرایط اجازه می دهد آن را” در بیانیه ای در وب سایت خود جمعه.

موزه لوور به حال محدود ورود به 1000 نفر در یک زمان در روز دوشنبه به عنوان تعدادی از موارد در فرانسه شروع به افزایش است.

در نشانه آن است که خاموش کردن می تواند نسبتا طولانی مدت این موزه گفت: همچنین به تعویق انداختن دو نمایشگاه آینده از جمله نشان می دهد در مجسمه سازی از دوناتلو به میکل آنژ بود که با توجه به باز کردن تا زمانی که ممکن است.

موزه اورسی در پاریس, که دارای بزرگترین مجموعه از امپرسیونیست نقاشی نیز به دنبال لوور سرب بعد جمعه است.

یک رشته از دیگر موزه ها گفت: آنها بیش از حد شد و بسته شدن درهای خود را پس از وزارت فرهنگ فرانسه به دستور نهادهای دولتی به تعطیل و یا به شدت محدود کردن ورود جمعه.

عمومی, تئاتر, کتابخانه ها و سالن های کنسرت نیز گفت: به نزدیک است.

فرانسه فرهنگ وزیر Franck Riester است در قرنطینه خانه خود را پس از آزمایش مثبت برای این ویروس در اوایل این هفته.

ترس از خاموش شدن

چشم انداز طولانی خاموش است دکمه سمت چپ سالن تئاتر و سالن های کنسرت در پاریس خیره به پرتگاه مالی.

صنعت سرگرمی در سراسر فرانسه – اما به خصوص در پایتخت – در حال حاضر بوده است وضعیتی وخیم از شش هفته حمل و نقل اعتصاب بیش از حقوق بازنشستگی اصلاحات در اوایل این سال است که در سمت چپ اپرای پاریس به تنهایی رو از دست می دهد €16.4 میلیون (18 میلیون دلار).

مترادف Jean-Marc Dumontet که صاحب چندین پاریس تئاتر به خبرگزاری فرانسه گفت که خاموش شد ویرانگر دو ضربه.

“برخی از کارکنان در اشک” او گفت:. “این یک حذفی ، پروژه ها نیاز به رها” و اضافه کرد که همه نشان می دهد باز بین در حال حاضر و اوت در معرض تهدید هستند.

“این بسیار غم انگیز و واقعا تکان دهنده است.”

اپرای پاریس کشیده 34 اپرا باله و کنسرت در دو opera خانه در پایتخت فرانسه با تنها نشان می دهد که پس از مارس 24 هنوز هم با توجه به جلو بروید در حال حاضر.

تمام تمرینات را نیز لغو شده.

“ما هنوز هم به اندازه کافی پول برای دیدار با تعهدات ما گفت:” اپرای پاریس مدیر عامل شرکت مارتین اژدری اما او هشدار داد که “هر چیزی را که به دنبال این دوره دشوار را پیچیده خواهد شد”.

موزه لوور و موزه Musée d’orsay هم محدود ورود به 1000 نفر در اوایل این هفته با موزه لوور وادار کردن بازدید کنندگان به کتاب های آنلاین.

اما با مرگ و میر در فرانسه رسیدن به 61 روز جمعه و دولت بسته شدن مدارس و مهد و کودکستان ها موزه ها مجبور شدند به یک رویکرد رادیکال تر.

موزه لوور بسته شده بود به صورت دو روز در هفته گذشته زمانی که کارکنان حاضر به کار بیش بهداشت و درمان ترس است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>