فرانسه را پاکسازی می شود محبوبیت دست انداز از coronavirus پاسخ

صادر شده در: ویرایش:

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی محبوبیت رتبه افزایش به بیش از دو سال اخیر با توجه به یک نظرسنجی منتشر شده در جمعه, لبه گذشته 50% علامت برای اولین بار پس از سال 2018 به عنوان رای دهندگان به خود را اداره coronavirus بحران رای اعتماد.

تبلیغات

برخی از 51 درصد از فرانسوی ها “اعتماد به نفس” در پاکسازی با توجه به Harris Interactive نظر سنجی برای LCI تلویزیون یک 13-نقطه افزایش در مقایسه با ماه قبل و به بالاترین سطح از ژانویه سال 2018 است.

“به ندرت چنین تغییر مشاهده شده” سر از رای گیری سیاسی ژان دانیل لوی گفت: در یک یادداشت متصل به نظرسنجی. “آخرین بار یک رئیس دولت بهره مند از یک افزایش مشخص بود که در ژانویه 2015 حملات است.”

این نظرسنجی در نظر گرفته شد و پس از پاکسازی دستور محدودیت های دقیق در جنبش مردم به سرعت گسترش coronavirus در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس تماشا رکورد 35 میلیون نفر بیش از نیمی از فرانسه جمعیت.

فرانسه در حال حاضر تعطیل رستوران ها و میله های مدارس بسته قرار داده و اسکی از حد, اما پاکسازی گفت: اقدامات بی سابقه ای در زمان صلح و مورد نیاز به تعداد افراد آلوده به دو برابر در هر سه روز و مرگ و میر spiralled بالاتر است.

این اولین بار است که در دو سال است که پاکسازی محبوبیت عبور کرده 50% علامت گذاری در این نظرسنجی پس از سقوط به عنوان کم که 31 درصد در ماه دسامبر 2018 در میان زرد-جلیقه شورش برانگیخت توسط محبوب pro-کسب و کار اصلاحات و خود را حاکم بر سبک.

اخیر خود به محبوبیت دست انداز به نظر می رسد به تحت تاثیر خود دولت نیز با 54 درصد از پاسخ دهندگان گفته آنها اعتماد خود را در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به OpinionWay-میدان مدیریت بررسی های انجام شده در اوایل این هفته.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>