مشاوره مراکز اختصاص داده شده به بیماران مبتلا به Covid-19 علائم تعیین شده است تا در سراسر بیشتری پاریس منطقه اجازه می دهد پزشکان برای درمان coronavirus بیماران را تسکین بار در اتاق اورژانس.

تبلیغات

شما می توانید او را بشنود خشونت سرفه متناسب قبل از اینکه شما او را ببینید. نانسی لابامبا 28 سال نشان داد تا در میز پذیرش از یک Covid-19 مرکز مشاوره در Nogent-sur-Marne به شرق پاریس در روز سه شنبه.

“دکتر من فرستاده و من در اینجا چون من به داشتن علائم نگران کننده برای 10 روز. من سرفه و من وحشتناک درد و درد. من گرفتار مالاریا در ساحل عاج … اما خستگی من احساس می کنم امروز بسیار بدتر, آن را به عنوان اگر همه از من انرژی گرفته شده است به دور است. دیروز من یک تب 39.4°C (102.9°F) گفت:” مشخصه ضعیف زن بین سرفه متناسب با. “پس من هم یک مشکل کلیوی من واقعا می ترسم.”

پس از داده های جراحی و تمیز کردن دست ها با تزريق ژل بمبه حل و فصل را به یک بزرگ تقریبا خالی اتاق انتظار با صندلی قرار داده شده و حدود دو متر از هم جدا. آینه های بزرگ نصب شده در یک بخش کامل از دیوار یک یادآوری است که کلاس های رقص برگزار شد در اینجا قبل از بحران.

بیش از 400 نفر با Covid-19 نشانه های بررسی شده در اینجا از مرکز افتتاح شد و پس از مراجعه توسط شخصی خود پزشکان و یا خدمات اورژانس. شهرداری افسر پلیس خارج از ساختمان مشخص میکند که هر کسی وارد این ساختمان دارای یک قرار ملاقات.

پس از یک انتظار کوتاه بمبه وارد کوچکتر که در آن یک پزشک و دو پرستار برای او در انتظار بودند. پرستاران بلافاصله مشغول خود گرفتن زن جوان متوسط و فشار خون و سطح اشباع اکسیژن خون در عرض چند دقیقه. این آخرین اندازه گیری بسیار مهم در مبارزه با Covid-19 دلیل آن می تواند سیگنال تنفسی خطر حتی در بیمارانی که در حال تجربه هر گونه ناراحتی در ریه های خود را.

دکتر شروع با یک سری از سوالات در مورد بمبه علائم و ممکن است از قبل موجود شرایط قبل از استفاده از گوشی برای گوش دادن به بیمار تنفس. آن را نسبتا معمول, مشاوره, جز این که مراقبان تمام عینک محافظ دنده از جمله ماسک و دستکش و عینک و لباس smocks و کفش پوشانده اند. تمام ابزار و معاینه جدول دقت ضد عفونی بین مشاوره.

Nancy Bamba during a consultation at a Covid-19 centre in Nogent-sur-Marne.
نانسی Bamba در طول مشاوره در Covid-19 مرکز در Nogent-sur-Marne. مهدی Chebil

“Pop-up” مراکز مانند این یکی در حال انجام یک نقش حیاتی در جنگ علیه Covid-19.

“هدف این است که برای از بین بردن اورژانس ازدحام اول تعیین می کند که بیماران نیاز به درمان در بیمارستان و کدام ضعیف تر علائم. این است آنچه ما تماس بگیرید جدا ‘داغ’ و ‘سرد’ جریان است و ضروری است در زمان بحران” توضیح می دهد که دکتر فردریک Thibault هماهنگ کننده پروژه از Covid-19 مرکز در Nogent-sur-Marne.

و آن را بسیار مهم برای ایمنی از کادر پزشکی و بیماران دیگر که به خطر افتاده است از آغاز شیوع بیماری توسط منابع کافی برای محافظت در برابر ویروس را گسترش.

“هنگامی که شما استفاده می شود به انجام عمل جراحی با روبات که هزینه گزافی نیست که شما تصور کنید که داشتن به مبارزه در یک روز به صورت تزريق ژل,” دکتر گفت: Thibault با اشاره به 20 لیتری “مکعب” در خانه ژل عرضه شده توسط یک داروساز محلی.

“شروع از هیچ چیز نیاز به حل مشکلات بسیار به سرعت آن را می سازد من احساس می کنم در یک ماموریت” اضافه شده که قبلا مشغول به کار در پروژه های بشردوستانه در افغانستان و بنگلادش در سوریه-اردن مرز.

از راه دور مشاوره به عنوان آخرین چاره

اتاق دیگری در این مرکز اختصاص داده شده است برای مشاوره از راه دور. پزشکان پاسکال و Benoît کلاه سر گذاشتن برادران از شهر Nogent-sur-Marne بودند در مقابل یک صفحه نمایش برقراری ارتباط با یک بیمار که تصویر به نظر می رسد در یک پنجره کوچک.

بیمار داده شد یک تست تنفس که شامل شمارش چه مدت او می تواند نگه داشتن نفس خود را.

“این بیمار قادر به شمارش تا 15 که بهتر است از آخرین باری که او در 11. یک فرد است که قادر به شمارش تا 5 یا 6 در حالی که نگه داشتن نفس خود را امر می تواند بیشتر از یک نگرانی” توضیح دکتر استیون کلاه سر گذاشتن.

تعداد کمی از پزشکان در حال به نفع مشاوره از راه دور در اصل اما بحران بهداشت و درمان و در نتیجه مستند ساخته شده آن را غیر ممکن است برای بسیاری از بیماران به سفر. و به عنوان پزشکان نیاز به تکیه بیشتر بر نظارت بر بیماران از راه دور بوده و سریع برای غلبه بر هر گونه سوء ظن اولیه را داشته باشد.

Dr کلاه سر گذاشتن توضیح داد که برای از بین بردن اورژانس سلامت کارگران به خصوص در بخش های مراقبت ويژه “ما باید سریع و کارآمد”.

Remote consultations are particularly useful for testing and treating Covid-19 patients.
از راه دور رایزنی های مفید برای تست و درمان Covid-19 بيمار. مهدی Chebil

اجتناب از “بحران در بحران’

با کروناویروس در فرانسه در حال حاضر با داشتن ادعا کرد بیش از 12000 زندگی و آلوده بیش از 118,000, تقاضا در بخش های مراقبت ويژه و ظرفیت خود را برای درمان بیشتر موارد گرفتن در مرکز صحنه.

اضافه کردن به نگرانی های بهداشت و درمان کارگران دانش است که از این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد بدتر از آنچه آمار رسمی نشان می دهد. بسیاری از مردم علائم این بیماری است اما می ترسند برای رفتن به دکتر مراجعه کنید و یا تماس با خدمات اضطراری برای ترس از که “بیمار به اندازه کافی” و حد بار نظام سلامت ، بدتر هنوز, برخی از افراد ترجیح می دهند به تماس با وجود نگرانی علائم زیرا آنها معتقد هستند – به اشتباه به گفته پزشکان – که وجود دارد هیچ درمان واقعی برای آنها.

نحوه ارائه مراقبت به کسانی که ممکن است در حال سقوط از طریق ترک در سیستم باعث پزشکان محلی برای سازماندهی اولین Covid-19 سرپایی مرکز مشاوره در Nogent-sur-Marne. چند تا از این مراکز باید از فنر در منطقه پاریس با بهداشت و درمان کارگران همه در همان ماموریت: بسیج همبستگی و انجام یک بیت برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

جامعه همبستگی است ، لباس های محافظ مانند لباس و کلاه و پوشش برای کفش بودند ارائه شده توسط دانشکده محیط های اغذیه فروشی در Nogent-sur-Marne. محافظ پشت بام ها شد, ارسال شده توسط, سپر, شبکه ای از داوطلبان مجهز به پرینتر 3D. سنگین بررسی جداول بودند در وام از یک متخصص فیزیوتراپی همکار.

همانطور که برای ماسک این مرکز در ابتدا با دریافت 200 FFP2 ماسک برای خط مقدم پزشکی کارکنان – به اندازه کافی برای پنج روز گذشته – و 4000 فولاد ماسک. مانند هر جای دیگری جستجو برای FFP2 ماسک در نوسان کامل است و همه در حال کار سخت برای جمع آوری کمک های مالی از شبکه های شخصی خود را. از شرکت های خصوصی افراد با کسب و کار لینک کلیک کنید برای چین به زنان بیوه از پزشکان که پیر کیت دوستیابی از سال 2009 H1N1 تهدید – همه در شکار برای تامین.

“این یک چیز خوب است من نگهداری تجهیزات من استفاده می شود زمانی که من یک دکتر اورژانس” توضیح می دهد که دکتر آن ماری Bénéteau-Béchara یکی از بنیانگذاران این مرکز. “من قادر به آوردن من ECG دستگاه استفاده شده است که برای نظارت بر فعالیت, قلب, یک دستگاه برای بررسی سطح اکسیژن در خون و بازوی کافهای از چند اندازه به فشار خون است.”

تست محدود

همراه با ابتکار کارکنان و سطح بالای سازمان نگه می دارد و مرکز عملیات روزانه در حال اجرا هموار. پزشکی کارگران شیفت محدود به سه ساعت به اطمینان حاصل شود که غلظت آنها همیشه در اوج آن است. بیماران در اتاق انتظار به حداقل نگه داشته شود. و دسترسی به مناطق خاصی محدود شده است توسط اعلامیه های ارسال شده برای نگه داشتن بیماران و کارکنان بهداشت و درمان از عبور از مسیرهای بیش از حد نزدیک در راهروها.

Bamba است فقط در خارج از درب اتاق مشاوره. او گفت: دکتر که معاینه نشان نداد عفونت ریه و زن جوان در حال ارسال یک نسخه برای پاراستامول (استامينوفن).

“به من گفته شد که من تا به حال Covid-19 علائم و ارائه مشاوره از راه دور در سه روز به ارزیابی مجدد وضعیت من. من در حال حاضر مصرف Doliprane (پاراستامول) و من نه ارائه یک تست غربالگری و یا هر گزینه های دیگر” او می گوید: صدایی کمی نا امید کرد.

پزشکان در Covid-19 مرکز به طور منظم در مواجهه با درخواست برای تست اما آنها فقط می تواند از آنها در موارد بسیار خاص: برای بهداشت و درمان کارگران و زنان باردار و افراد مبتلا به مشکلات تنفسی و یا برخی از بیماری های مزمن.

اگر چه فرانسه دارای قوانین سختگیرانه است که محدود کردن تعداد آزمون coronavirus بسیاری از پزشکان در حال حاضر تمایلی به استفاده از آنها. به گفته آنها این آزمایش که با استفاده از سواب بینی غیر قابل اعتماد هستند چرا که آنها ارائه یک نسبت بالا از منفی کاذب. این نتایج تست می تواند پیامدهای جدی; یک بیمار فکر می کند که آنها را حمل Covid-19 خطرات کاهش گارد در اطراف دیگران هنگامی که در واقع آنها مسری است.

“هر روز ما توضیح به بیماران است که وجود دارد هیچ درمان موثر در برابر جدید کروناویروس; آن را بسیار خسته کننده برای ما” توضیح می دهد که دکتر Pascaline Mourey, یک پزشک عمومی در Bry-sur-Marne, پس از مشاوره در Covid-19 مرکز. “هنگامی که یک بیمار است انجام نمی دهد و ما سعی می کنیم به معلوم که آیا به ارسال آنها را به بیمارستان دانستن است که ما نباید فراموش که خیلی زود در طول یک بحران بهداشتی.”

از حدود 50 بیماران دیده می شود هر روز در Covid-19 مرکز پنج یا شش در حال انتقال به بیمارستان است. این تریاژ کار انجام شده توسط این مرکز ارائه شده است یک مهلت بسیار مورد نیاز به نامعقول اورژانس کارگران در زمانی که فرانسه هنوز در تلاش برای کاهش آن افزایش coronavirus موارد و مرگ و میر.

این مقاله ترجمه شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im