فرانسه دولت راه آهن شرکت به دنبال ویروس نجات ممکن است قطع مشاغل

صادر شده در: اصلاح:

فرانسه و متعلق به دولت شرکت راه آهن SNCF به دنبال کمک از دولت و به احتمال زیاد شغل را کاهش دهد پس از گرفتن یک ضربه شدید از Covid-19 مستند را تبریک گفت.

تبلیغات

این مستند آغاز کرده است در 17 مارس به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس در حال حاضر هزینه این شرکت 2 میلیارد یورو SNCF مدیر عامل Jean-Pierre Farandou گفت: France Inter رادیو.

بر این اساس که شرکت انباشته شده “بدهی های بیش از حد” در طول coronavirus بحران چشم انداز کمک های دولت propping تا “به نظر نمی رسد غیر منطقی” او ادامه داد: – اضافه کردن که نمی شود آن را “غیر منطقی” به کاهش شغل در پاسخ به کاهش شدید تقاضای مشتری.

با این وجود پس از فرانسه آغاز می شود معکوس آن مستند در مارس 11, Farandou گفت که 100000 کارکنان مشغول به کار خواهد شد تا اطمینان حاصل شود که “50 تا 60 درصد” از این کشور قطار در حال اجرا هستند. به عنوان سلول اقدامات کاسته بیش از او انتظار دارد همه از فرانسه در قطار عملیاتی شود با شروع ماه ژوئن است.

گروه نگه داشته است و تنها 7 درصد از آن قطار با سرعت بالا و 20 درصد از خدمات منطقه ای در حال اجرا از اواسط ماه مارس.

در حالی که اقتصاد وارد رکود اقتصادی با 5.8 درصد تولید ناخالص داخلی کاهش در سه ماهه اول فرانسه نیست خودداری از نجات از تلاش قهرمانان ملی – از جمله 7 میلیارد یورو بسته بندی برای هوا و فرانسه به 5 میلیارد دلار برای رنو.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>