فرانسه ‘به سرقت رفته کودکان’ را عاطفی بازگشت به بومی جزیره ریونیون

صادر شده در: اصلاح شده:

در این نسخه ما کشف داستان غم انگیز از فرانسه “به سرقت رفته کودکان”. بین سال 1963 و در سال 1982 بیش از 2000 نفر از جوانان گرفته شد از جزیره ریونیون در اقیانوس هند به تکثیر شوند مناطق روستایی از سرزمین اصلی فرانسه است. برخی از یتیم بودند اما دیگران تا به حال پدر و مادر که امضا انتشار مقالات همیشه درک آنها هرگز فرزندان خود را دوباره. خبرنگاران ما به دنبال سه خواهر عاطفی, سفر به جزیره بومی خود در جستجوی پاسخ.

تبلیغات

بین سال 1963 و در سال 1982 بیش از 2,100 کودکان از فرانسه در خارج از کشور, کشور ریونیون جزیره گرفته شده به سرزمین اصلی فرانسه به تکثیر شوند مناطق روستایی مانند مرکزی, Creuse منطقه است. برخی از آنها یتیم بودند اما دیگران تا به حال پدر و مادر بودند که تلقی ناتوان از جمع آوری آنها. مقامات استدلال آنها خواهد بود بهتر است آموزش و پرورش با امکان بازگشت در مدرسه تعطیلات به این جزیره در اقیانوس هند است. دولت فرانسه نه تحقق آن وعده ها و دهه های بعد ملی رسوایی از “سرقت کودکان” را شکست.

صدها نفر از “سرقت کودکان” پیوست و نیروهای خود را برای تشکیل یک گروه پشتیبانی و بحث خود را تجربه آسیب زا است. آنها گله و شکایت از سوء استفاده خانواده فاستر با برخی صحبت از برده داری به عنوان آنها مجبور به کار در مزارع و درمان بد. این گروه همچنین تاکید کرد غیر منتظره ای بالا نرخ خودکشی و موارد افسردگی در میان کسانی که برداشت برای اسکان مجدد طرح.

تنها 10 درصد از “سرقت کودکان” همیشه بازگشت به جزیره ریونیون. خبرنگاران ما Julien Sauvaget و کلوویس Casali به دنبال سه خواهر در یک سفر به جزیره بومی خود در جستجوی پاسخ. آنها را مورد سوال بستگان که شاهد خروج خود را و آنها به دست خانواده هاست از دولت. در این گزارش ما نیز ببینید که در آن “سرقت کودکان” زندگی می کردند زمانی که آنها وارد سرزمین اصلی فرانسه و درد و رنج آنها را تحمل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>