فرانکلین MF چهره رشد موانع پس از پیچ در پیچ تا شش بدهی طرح های

فرانکلین تمپلتون صندوق را (MF) رشد در آینده ممکن است از خط خارج با توجه به موانع متعددی با سرمایه گذاران ابراز نگرانی بیش از سرمایه گذاری در طرح های مختلف از صندوق خانه. این زیر آن را به باد شش از بدهی های خود را طرح.

با توجه به MF مشاوران حرکت تاثیر گذار ادراک در مورد صندوق خانه در کوتاه مدت. “این بی سابقه است در MF صنعت خواهد شد و عواقب در صندوق خانه حداقل در کوتاه مدت. پیچ در پیچ تا این طرح منجر به بسیاری از سرمایه گذاران گیر بودن” گفت: اجرایی ارشد یک پیشرو در توزیع پلت فرم.

دارایی های تحت مدیریت (اوم) از شش زخم طرح بود در Rs 30,854 کرور مارس 31. پس از تنظیم برای گرفتن وام گرفته شده برای دیدار با redemptions و خالص جریان در مارس خالص دارایی اندازه از این طرح بود 16 درصد کاهش در Rs 25,856 کرور به عنوان از آوریل 22.

همچنین بخوانید: دولت تا به حال Rs 1.35-trn وام های برجسته از RBI در هفته به تاریخ 17 آوریل

در پاسخ به یک ایمیل پرس و جو در قرض گرفتن و تاثیر آن بر باقی مانده سرمایه گذاران, Franklin, MF گفت: “این اوم مجموع کل سرمایه گذاری ارزش خالص دارایی های جاری و بدهی. استقراض از طرح های در نظر گرفته شده بدهی و تنظیم شده است را در حالی که تعیین اوم. به طور موثر, نمونه کارها ارزش بالاتر از اوم گزارش شده است; هر بازپرداخت استقراض را کاهش نمی دهد اوم” به آن اضافه شده است.

chart

فرانکلین MF شد و در حال حاضر شاهد سرمایه گذاران به نوبه خود محتاط نسبت به آن طرح به ویژه کسانی که با قرار گرفتن در معرض بالا-عملکرد اعتبار مقالات.

در شش ماه گذشته آن اوم منقبض شده بود توسط یک سوم از Rs 1.3 تریلیون دلار در ماه اکتبر به 87,000 تومان کرور روپیه در ماه مارس است. آخرین حرکت خود تضعیف خواهد اوم توسط یکی دیگر از 30 درصد به تومان 62,200 کرور.

مشاوران سرمایه گذاری شده است دریافت چندین نمایش داده شد و در طرح های دیگر از فرانکلین ترس از امکان مسائل مشابه برداشت.

به گفته فعالان صنعت, Franklin, MF ساخته شده بود تاخت و تاز قابل توجهی به سرمایه گذاران خرده فروشی حق رای دادن وجود ندارد اسیر بانکی کانال. “چند تا از MF بدهی گرا طرح های محبوب در میان بازنشستگان خود را داده بالا و عملکرد نسل بالقوه از طریق اعتبار تماس” گفت: یکی دیگر از توزیع کننده.

هر چند صندوق خانه اعتباری استراتژی کار خوبی در یک محیط پایدار این بحران نقدینگی در بازار منجر به ساخت تا از نقاط درد.

همچنین بخوانید: لینک موتور شخص ثالث تعهد به تعداد بیمه وسایل نقلیه: Irdai

به تازگی صندوق خانه فرار به مشکل به دلیل قرار گرفتن در معرض آن به Vodafone ایده Essel و اعتماد ، “با بهره مندی از حقیقت تمرکز ریسک در اوراق بهادار می تواند به کار گرفته شده بهتر است” گفت: آمل Joshi, بنیانگذار طرح روپیه خدمات سرمایه گذاری.

کوتاه مدت فشار و عدم تمایل سرمایه گذاران می تواند صندوق خانه از برترین بازیکنان لیگ برتر.

“اگر صندوق خانه می پردازد با این مسئله به خوبی و تضمین سرمایه گذاران در بازپرداخت کامل آن قادر خواهد بود برای بازسازی تصویر خود را. این آسان نخواهد بود به عنوان شرکت های بزرگ اوراق قرضه خواهد رسید اگر این مستند در ادامه گفت:” Dhirendra کومار مدیر عامل شرکت ارزش پژوهش است.

این امر نیاز به اطمینان حاصل شود که قرض بدهی تاثیر بازیابی کلش سرمایه گذاران در طرح های. “اگر تعهدی بدهی مقالات ادامه خواهد داد و هیچ فروش مقالات در استرس ارزیابی صندوق خانه قادر خواهد بود برای جبران تاثیر قرض بدهی” بالا اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>