فرانکلین تمپلتون بحران: در کوتاه مدت بازار اوراق قرضه است که در مشکل عمیق

فرانکلین تمپلتون تصمیم به تعطیل شش طرح نسبت به عملکرد بالا سرمایه گذاری خواهد شد اضافه کردن به استرس در بدهی های کوتاه مدت بازار است که در حال حاضر به یک بحران است. شش طرح در مجموع باید دارایی های تحت مدیریت در حدود 25.000 تومان کرور روپیه با توجه به گزارش.

تصمیم گیری شده است باعث کمبود نقدینگی در بالا و عملکرد بازار و همچنین سنگین رستگاری فشار است که بر تمام وجوه بدهی. این صندوق را در حال حاضر سعی کنید برای مدیریت منظم انحلال این دارایی ها به طوری که برای تحقق بخشیدن به حداکثر مقدار ممکن برای دارندگان واحد. این طرح باید تعدادی از خرده فروشی دارندگان پس از آن را تحت تاثیر قرار احساسات برای اطمینان حاصل کنید.

این پایان بدهی های کوتاه مدت بازار است که در حال حاضر در گیر چه نامیده می شوند می تواند یک دور باطل. بدهی بودجه یکی از منابع اصلی تامین بودجه برای تجاری مقالات (CP) و گواهی سپرده (CD) صادر شده توسط شرکت ها. بدهی های بودجه شده ضربه بسیار بالا رستگاری فشار. بنابراین آنها در هیچ موقعیتی برای پاسخگویی به تقاضای شرکت ها برای وام.

بسیاری از طرح های مجبور به قرض گرفتن از بانک ها برای پاسخگویی به رستگاری تقاضا است. بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) اعمال محدودیت 20 درصد از دارایی های تحت مدیریت (اوم) برای چنین وام و برخی از بودجه ها نزدیک به آن محدود است. این بدهی های کوتاه مدت بازار یخ زده با بازده صعودی به عنوان استرس شرکت آشکار می شود. از این رو بودجه نمی تواند به راحتی به فروش دارایی برای پاسخگویی به redemptions هر کدام از آنها را به کتاب بزرگ سرمایه زیان. و یا آنها ممکن است پیدا کردن هیچ خریداران حتی در تخفیف.

اگر بودجه را برآورده نمی رستگاری فشارهای جز به رزرو تلفات گسترده و شرکت ها نمی تواند قرض جز به گزاف پرداخت نرخ بهره کوتاه مدت بازار اوراق قرضه است که در مشکل عمیق است. این است رفتن به نیاز به دخالت نظارتی و که مداخله باید به طور هماهنگ در بالاترین سطوح بین بازار تنظیم کننده SEBI و بانک مرکزی RBI.

آن را در یک نوع مشابه وضعیت که بانک مرکزی آمریکا (فدرال آمریکا) و وزارت خزانه داری ایالات متحده نصب شده و عملیات نجات در 2008-09 در طول بحران وام. وزارت خزانه داری آغاز دارایی های مشکل طرح بازیابی (TARP) خرید دارایی های مشکل در تخفیف از موسسات مالی. بانک فدرال آمریکا خود را آغاز سیاست تسهیل کمی (QE) سیاست خرید دارایی ها و سوق دادن نقدینگی ، بانک مرکزی اروپا (ECB) و بانک مرکزی ژاپن (BoJ) گسترده انجام داده اند QE برنامه به عنوان به خوبی.

RBI انجام داده است مشابه کمک مالی در سال 2008 و 2013 که آن را جلوگیری از یک بحران در بازار بدهی با ایجاد یک پنجره خاص است. بانک ها به قرض بدهی وجوه و دارایی به عنوان وثیقه; بانک مرکزی هند (RBI) پذیرفته شده آن دارایی به عنوان وثیقه از بانک ها و وام به آنها پول است که آنها نورد بازگشت به بدهی های بودجه.

مقیاس مداخله را باید بزرگتر در سال 2020 است. RBI ممکن است به مداخله به طور مستقیم از طریق ایجاد نوعی از پارچهای مانند ساختار و یا توسط یک QE که اقدام به خرید اوراق قرضه به طور مستقیم در این سبک از بانک مرکزی اروپا. این SEBI را به کشش از حد خود را برای وام های گرفته شده توسط وجوه بدهی اجازه می دهد تا برای چنین طرح. RBI را برای گسترش ترازنامه و قبول خطر قابل توجهی از آنجا که احتمال زیادی وجود دارد که شرکت ها به طور پیش فرض.

نجات عمل قابل توجهی نیاز به مراقبت و نبوغ خود را در بخشی از RBI و SEBI. اما اگر بدهی در بازار است که به unfreeze آن نیاز به نقدینگی و همچنین نیاز به اعتماد به نفس دارد که یک وام دهنده و یا خریدار از آخرین رفت و آمد مکرر.


Devangshu Datta مستقل و تحلیلگر بازار. دیدگاه های خود هستند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>