رایگان تماس های صوتی هیچ بهانه ای برای ضعیف کیفیت خدمات می گوید Trai رئیس

Telcos هستند با استناد به رایگان تماس های صوتی به اردک اقدام در کیفیت پایین, اما که نمی خواهد با تصویب قانونی جمع اوری Trai رئیس R S شارما گفت: اطمینان کاربران که این موضوع از تماس قطره باقی مانده در دستور کار خود.

مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (Trai) سر گفت: watchdog را زودتر ارائه یک پنالتی در telcom شرکت برای تماس قطره با موفقیت به چالش در دادگاه عالی اما تنظیم کننده ادامه خواهد داد به کار برای بهبود کیفیت خدمات.

“بسیاری از telcos در حال ارائه صدای رایگان استدلال آنها این است که اگر چیزی رایگان است چقدر می تواند به شما (Trai) مجازات من چون من نمی گرفتن هر چیزی که که ممکن است درست نیست چرا که آنها اساسا عبور یارانه,” شارما گفت: در آسیا اقتصادی گفت و گو در اینجا.

نظرات آمده در میان ادامه تماس قطره با تجربه که توسط مشترکان در سراسر کشور است.

پس از ورود توکل Jio در سال 2016 تماس صوتی تبدیل شده است تقریبا رایگان به عنوان آن است که گرفتن تعبیه شده در برنامه داده. این منجر به تثبیت اپراتورهای خود را از دست دادن بزرگترین جریان درآمد که منجر به مشکلات مالی.

شارما اذعان کرد مشکل از تماس قطره و اضافه کرد که “امیدوارم” کیفیت خدمات بهتر خواهد شد در طول زمان است.

Trai مقامات انجام آزمونهای استاندارد در جاده های قطار و دیگر مشغول نقاط و هر اپراتور در بر داشت به دادن خدمات ضعیف است punished, او گفت:.

در سخنرانی خود در کنفرانس مشترک سازماندهی شده توسط وزارت امور خارجی و پونا مرکز بین المللی او نیز خواست شهروندان به جلو آمده و اجازه می دهد نصب برج مخابراتی زیرساخت اضافه کرد که هیچ مخاطرات بهداشتی به دلیل همان.

او نیز تن به تن برای آخرین مایل زیرساخت های مخابراتی بنا به اطمینان مردم به دریافت اتصال سریعتر در آپارتمان خود را در بالا افزایش می یابد.

در سخنرانی خود شارما نیز ذکر شده است که پایین ترین تعرفه ها در جهان ممکن است به همین دلیل شرکت های مخابراتی هستند که با داشتن یک زمان سخت در کشور در حال حاضر, اما انجام نداد.

در آینده 5G تکنولوژی شارما گفت: آن نیاز به سرمایه گذاری در زیرساخت های ساختمان و مشخص کردن فیبر نوری کابل (OFC) تخمگذار به عنوان یک وظیفه مهم بیان کرد که وابستگی سنگین در بی سیم انتقال داده ها در هند وجود دارد و نیاز است برای دسترسی سیمی نیز هست.

او گفت: وجود تعداد کافی از موارد استفاده و کاربردهای 5G که در دسترس هستند.

شارما که نیز همراه بوده است با Aadhaar پروژه گفت: “نوشته شده به نخست وزیر نارندرا مودی به اتخاذ “دیپلماسی دیجیتال” استراتژی جایی دهلی نو گسترش دانش در پروژه های مانند بیومتریک ID و یا سیستم های پرداخت به کشورها در آفریقا و آسیا است.

صحبت در همان رویداد ملی پرداخت شرکت از هند (NPCI) اجرایی دیلیپ Asbe گفت: دادگاه با اجرا آن واحد پرداخت رابط (فردا) قرار است انجام شود در سنگاپور تاجر در روز یکشنبه که هرالد بین المللی از پرداخت های داخلی سیستم.

او گفت: یک کد اسکن خواهد شد توسط یک BHIM برنامه برای پرداخت های تجاری در سنگاپور و معامله حل و فصل.

Asbe همچنین گفت: NPCI شده است تولید درآمد کافی برای حفظ آن رشد و نمو فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>