فرانسه الکل عطر تولید قرض دادن یک دست در coronavirus مبارزه

صادر شده در: اصلاح:

فرانسه الکل تولید Pernod Ricard چهارشنبه اعلام کرد که آن کمک خواهد 70,000 لیتر الکل خالص برای سلامت شرکت تولید دست sanitiser میان کمبود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. پاریس مبتنی بر کالاهای لوکس غول LVMH نیز دستور آن عطر به بخش توليد تزريق ژل به کمک مقامات فرانسوی مبارزه با بحران بهداشت و درمان.

تبلیغات

Pernod-ریکارد در پاریس-بر اساس شرکت است که صاحب Absolut Vodka, برند, گفت: آن را اهدا 70,000 لیتر الکل خالص به آزمایشگاه کوپر یکی از فرانسه رهبران در هر روز سلامت محصولات و تامین کنندگان پیشرو از تزريق ژل به داروخانه ها.

این اجازه می دهد کوپر برای افزایش الکل تحویل به داروخانه ها برای تولید تزريق ژل معادل حدود 1.8 میلیون فرد 50 میلی لیتر ویال. در آزمایشگاه کوپر متعهد به اهدای معادل اهدای مختلف مراقبت های بهداشتی خاص است.

پیشنهاد آمد در میان کمبود در ضد باکتری ژل در داروخانه ها به عنوان COVID-19 همه گیر در ادامه به انتقام مرگبار تلفات با تعداد موارد تایید شده افزایش روز شنبه به بیش از 200 ، 000 در سراسر جهان با 8,248 مرگ و میر به گفته جان هاپکینز. فرانسه در میان بدترین آمار را در میان کشورهای اروپایی جدید کانون گیر با توجه به سازمان بهداشت جهانی (WHO).

در اوایل این ماه در فرانسه اعلام کرد یک کلاه در دست sanitiser قیمت پس از یک داروسازان’ اتحادیه گفت: این افزایش قیمت غیر قابل قبول بود و خواستار مداخله دولت.

عطر غول پیکر ارائه می دهد کمک

لوکس فرانسوی کنگلومرا LVMH-که صاحب Louis Vuitton و همچنین کریستین دیور Guerlain و مارک Givenchy — نیز تلاش برای کمک به ارائه دست sanitisers برای کمک به سلامت کارگران است.

پاریس-شرکت بر اساس روز یکشنبه اعلام کرد که در آن لوازم آرایشی واحد تولید مقادیر زیادی از مواد ضد عفونی کننده ژل برای کمک به دفع در سراسر کشور کمبود در سراسر فرانسه به عنوان coronavirus به سرعت در حال گسترش است.

“LVMH را با استفاده از خطوط تولید از آن عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی مارک های … به تولید مقادیر زیادی از تزريق ژل از دوشنبه” LVMH در بیانیه ای گفت.

“این ژل تحویل داده خواهد شد رایگان به مقامات بهداشت و درمان” LVMH اضافه شده است.

ژل تحویل داده خواهد شد به مقامات بهداشت و کمک Publique-Hopitaux de Paris. AP-HP یک شبکه از 39 بيمارستانهای آموزشی در سراسر فرانسه است که در درمان بیش از 10 میلیون نفر در هر سال با توجه به AP-HP سایت.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>