شرکت فرانسوی پشت Louis Vuitton را به دست sanitiser برای کشور بیمارستان

صادر شده در: بروز رسانی:

لوکس LVMH روز یکشنبه گفت که آن را شروع تولید sanitising دست ژل در سه تا از آن عطر و لوازم آرایشی, سایت, در, فرانسه, برای توزیع به بيمارستان مبارزه با این کشور شیوع کروناویروس.

تبلیغات

دوازده تن تولید خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان این هفته به جای کریستین دیور Guerlain Givenchy عطر و آرایش را معمولا در سه کارخانه.

آنها تحویل داده خواهد شد “بدون اتهام” به مقامات بهداشت و درمان در خصوص 39 بیمارستان های دولتی در پاریس خبر داد.

“من آرزو می کنم برای تشکر از LVMH را برای اقدام به این سرعت: آنها به ما این پیشنهاد را در شب شنبه در 9:00 ب. ظ (2000 GMT) و تایید آن در روز یکشنبه” پاریس بيمارستان رئیس مارتین هرش گفته است.

پاریس بيمارستان هنوز اجرا از ژل اما منابع “تیره و تار” یک سخنگوی پاریس سیستم بیمارستان, گفت:, و اضافه کرد که شرکت های دیگر نیز گفت: آنها آماده هستند برای اهدای لوازم.

ترس از ابتلا به کروناویروس جدید را برانگیخته اجرا بر روی ژل دست در سراسر فرانسه با بسیاری از داروخانه ها محدود کردن مشتریان به یک بطری کوچک برای هر نفر.

دولت با صدور حکمی محدود کردن قیمت ها پس از گزارش برخی از فروشندگان در تلاش بودند اضافی از سود می شود خریداران با 100 millilitre بطری در حال حاضر هزینه بیش از سه یورو ($3.30).

تولید کنندگان در سراسر فرانسه می گویند که آنها شده اند به استخدام کارگران برای دیدار با افزایش تقاضا به عنوان مقامات اصرار دقیق تمیز کردن دست در میان اقدامات لازم برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

(AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>