فرانسوی موارد خشونت داخلی افزایش می یابد در طول coronavirus مستند

صادر شده در: ویرایش:

در هفته اول فرانسه coronavirus مستند مقامات گزارش بیش از 30 درصد افزایش در این کشور خشونت موارد است. اگر چه دولت قرار گرفته و به تعدادی از اقدامات در جای خود به آن را آسان تر برای قربانیان برای گزارش چنین نقض چند به نظر می رسد به دست گرفته اند و استفاده از آنها را تا کنون. فرانس 24 گزارش.

تبلیغات

برای چهار سال این زن* رنج عاطفی و سوء استفاده جنسی در شریک زندگی خود را. سوء استفاده خیلی بد است که او در نظر گرفته شده مصرف زندگی خود را.

“من احساس وجود دارد هیچ راهی برای خروج. من فکر کردم در مورد پریدن از پنجره به بیرون” او قطره قطره می گوید فرانسه 24 به عنوان او بازگو مصیبت او اضافه کرد “او همیشه وجود دارد”.

اما در هفته های در حال اجرا تا به فرانسه در مارس 17 مستند به توقف گسترش coronavirus او در نهایت محشور شهامت به اندازه کافی به ترک او مصرفکننده.

او خوش شانس بود. از آنجا که مستند رفت و به نیروی فرانسوی موارد خشونت داخلی افزایش یافته است بیش از 30 درصد است. افزایش شدید در تعداد باعث شده است تا دولت با قرار دادن تعدادی از اقدامات در محل برای سعی کنید به آن را آسان تر برای استفاده داخلی قربانیان به منظور بالا بردن زنگ. موقت پشتیبانی مراکز راه اندازی شده اند در خارج از سوپر مارکت ها و داروسازان داده شده است دستورالعمل قادر به توصیه داخلی قربانیان سوء استفاده کسانی که می آیند به آنها را برای کمک به. دولت نیز موافقت به پرداخت 20,000 یک شب اقامت در هتل ها و پناهگاه برای قربانیان که تصمیم به ترک شرکای خود در طول مستند دوره است.

اما گزارش یک مصرفکننده در طول مستند می تواند پیچیده باشد.

“در حال حاضر ما به سختی دریافت هر گونه تماس. امروز من دریافت نکرده اند, یک, یکی,” Audrey یک مددکار اجتماعی که با این نسخهها کار با استفاده داخلی قربانیان می گوید.

“کسانی که با ما تماس بگیرید و به ما بگویید, آن را آسان برای پیدا کردن زمان مناسب. چرا که آنها همیشه به تنهایی و گاهی شریک زندگی خود را در خانه است.”

برای تماشای گزارش کامل لطفا با کلیک بر روی پلیر بالا.

*زن در مصاحبه با فرانس 24 به خواسته ناشناس باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر