فرانسه ex-PM Fillon می گوید پاریس دادگاه جعلی, مشاغل,’ رسوایی ناشی از ‘آسیب جبران ناپذیر’

صادر شده در: بروز رسانی:

François Fillon یک بار پیشتاز برای تبدیل شدن به فرانسه رئیس جمهور اما چه کسی سقوط از فضل پس از متهم به اشتباه قرار دادن همسر خود را در حقوق و دستمزد در یک “جعلی مشاغل” رسوایی گفت: یک دادگاه پاریس روز شنبه که این اتهامات باعث شده بود “آسیب جبران ناپذیر”.

تبلیغات

سابق فرانسه نخست وزیر به یک “کوتاه اما نه تلخ بیانیه” را به عنوان او خطاب به دادگاه فرانسه 24 CatherineTrent-نوریس گزارش از دادگاه.

“او گفت که اگر چه از لحاظ فنی در فرانسه وجود دارد که برائت او در حال حاضر یافت شده است جرم توسط دادگاه [از] رسانه ها سه سال پیش بدون هر گونه احتمال تجدید نظر” او گفت:.

در بیانیه 65 سال Fillon گفت: “هدف روشن بود: به من جلوگیری از در حال اجرا در شرایط عادی در انتخابات ریاست جمهوری” و “خسارت جبران ناپذیر هستند”.

یک علاقه را به نفع خود Élysée کاخ در سال 2017, انتخابات Fillon انتخاباتی فرو شد به بحران در هنگام طنز هفتگی Le Canard Enchaîné گزارش شده است که همسرش پنه لوپه شده بود پرداخت صدها هزار یورو برای انجام کار از جمله خدمت چندین سال به عنوان معاون پارلمانی. امر دوبله شد Penelopegate.

این مقاله در ادامه به گزارشی که Fillon نیز شاغل دو تا از پنج فرزند خود را به مجلس دستیاران در حالی که او یک سناتور درآمد آنها در مجموع €84,000 بین سال های 2005 و 2007.

هیچ archives

Fillon توضیح داد: فقدان اسناد و مدارک اثبات کار انجام شده توسط همسر خود گفت که او نگه داشته و هیچ archives خود را از مجلس کار خود را در منطقه انتخاباتی در روستایی Sarthe منطقه در غرب فرانسه.

ویلز متولد پنه لوپه Fillon که همیشه یک مشخصات پایین به دادگاه گفت که او ماموریت شامل عمدتا در دست زدن به همسرش را در پست کمک به او آماده شدن حوادث و سخنرانی و ارائه اطلاعات در مورد مسائل محلی. او گفت که او هرگز در مجمع ملی مجلس به جایی که شوهر او اولین انتخاب شد در سال 1981.

در مورد خواسته خود را به خوبی پرداخت می شود, او گفت: بارها و بارها که شوهر او به اتهام مصرف این نوع از تصمیم گیری. او گفت که او نمی به یاد داشته باشید به خوبی پی در پی قرارداد او تا به حال به عنوان یک مجلس کمک کند.

François Fillon اصرار داشت که با توجه به اصل تفکیک قوا در این سیستم عدالت نمی تواند با دخالت یک نماینده مجلس را انتخاب و چگونه او سازماندهی کار در دفتر او.

Fillon به عنوان نخست وزیر تحت نیکولا سارکوزی از سال 2007 تا 2012.

این دادگاه قرار است به آخرین تا زمانی که آوریل 11. اگر محکوم Fillon و همسرش به ده سال زندان و جریمه €150,000 همچنین reimbursing وجوه پرداخت می شود.

(FRANCE 24 با AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>