فرانسوی, فیلم چهره صنعت ‘اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده’ با توجه به کروناویروس

Coronavirus شیوع است به ماشه یک بررسی واقعیت های جهان صنعت فیلم. با تئاتر تعطیل, فیلم و تلویزیون شاخه ها متوقف شده و منتشر شده در فیلم و لغو این کشور را سفت و سخت پنجره برنامه انتشار عدم مناسب قانون دزدی دریایی و مبارزه با توزیع کنندگان مستقل روبرو هستند حماسه چالش است.

برای چند روز در حال حاضر فرانسه شده است در مستند با مدارس و رستوران ها و مغازه ها و سینما تعطیل همراه با برج ایفل Versaille کاخ و موزه لوور. بسیاری از مردم در صنعت پیش بینی نیست شدید اقدامات جدید پرده برداری کرد روز شنبه با نخست وزیر ادوارد فیلیپ به خصوص شرکت کنندگان که گفته شده بود دو روز قبل از آن که به آنها اجازه داده می شود به باز باقی می ماند با یک کلاه از 100 پذیرش در هر سالن.

“ما انتظارات زیادی از ما به سختی تا به حال هیچ فیلم های جدید نشان می دهد اما ما هنوز موفق به فروش بیش از 30000 بلیط در روز شنبه که نبود بد” گفت: Jocelyn Bouyssy رئیس جمهور CGR, سینما, فرانسه, دومین متعدد و زنجیره ای.

او افزود که در سال گذشته در همان روز CGR سینما تا به حال به فروش می رسد بیش از 90000, بلیط, اما آن را قابل مقایسه با توجه به این سال وضعیت. در واقع بیش از 25 فیلم منتشر شد به تعویق افتاد هفته گذشته است.

فرانسه دارای بزرگترین در اروپا تئاتری بازار با سال گذشته B. O. شکستن یک سابقه 50 سال با 213 میلیون بلیط فروخته شده در سراسر کشور 2,000 صفحه نمایش. کسانی که فروش بلیط در حال وضع شده توسط سازمان ملي فيلم كانادا و در سال گذشته در آورده €145 میلیون (162 میلیون دلار) به org سالانه بودجه — برآورد €670 میلیون ($752 میلیون دلار) در سال 2019 — استفاده شده است که به پمپ بودجه به تقریبا جنبه از فیلم های روز دنیا. بقیه بودجه ساخته شده است تا از مالیات جمع آوری شده از توزیع کنندگان تلویزیون گروه ها و جریان خدمات.

عدم درآمد حاصل از فروش بلیط برای هفته ها یا ماه را در نتیجه تاثیر زیادی در CNC بودجه که می تواند ثابت کند بسیار مهم برای کمک به صنعت ویران coronavirus.

جهان اقتصاد صنعت فیلم نیز نقش مهمی دارد. فرانسه با کمک بیشتر به تولید ناخالص داخلی این کشور نسبت به خودرو و یا صنایع دارویی با توجه به یک گزارش توسط معاون Aurore برگر در سال 2018 است.

علاوه بر ایالات متحده در فیلم هایی مانند “مولان,” “هیچ وقت به مرگ” “عضو شورای نظارت مدت 3” و “یک محل آرام 2” به تعویق افتاد منتشر شده نیز شامل اروپا فیلم به بازار عرضه شده به صورت عمودی یکپارچه گروه هایی مانند Studiocanal با “راز باغ” یک قایق از پیش بینی, فرانسوی, فیلم هایی مانند “مادر علف های هرز” با Isabelle Huppert و برلین برنده جایزه فیلم “Ondine” که به دست آورده پائولا آبجو بهترین بازیگر نود, و خرس نقره ای-برنده “پاک کردن تاریخچه” — که هر دو به کار گرفته توسط فرانسه مستقل شرکت های توزیع Le Pacte, Les Films du Losange و Ad Vitam بود.

این لباس در میان ده اواسط اندازه توزیع کنندگان در فرانسه است که ممکن است در نهایت بیشترین صدمه دیده توسط coronavirus بحران زیرا آنها به صورت عمودی یکپارچه مانند Studiocanal, TF1, SND و یا حمایت یک تئاتر مدار مانند Pathe.

آنها نیز صرف مبالغ زیادی در P&A برای ترویج تحسین یا buzzed-در مورد اعتبار فیلم و نخواهد بود قادر به جبران سرمایه گذاری خود را اگر فیلم تا پایان منتشر شده در میان درهم و برهمی از انتشار به تعویق افتاد.

Bouyssy بستری او نگران بود در مورد چشم انداز از قتل عام اگر تمام فیلم های آمده در اطراف ماه های سپتامبر و اکتبر.

یادگاری فیلم توزیع در ضمن در زمان خطر از انتشار آن فیلم “The Good Wife” با ژولیت بینوش در مارس 11. این فیلم رتبه اول قبل از شنبه را تعطیل از تئاتر. Alexandre پتک-پسر رئیس جمهور Memento Films Distribution (“فروشنده”) گفت: در توییتر که این فیلم شد این شرکت بزرگترین انتشار به تاریخ و او امیدوار است مجاز به انتشار مجدد این فیلم هنگامی که سینما بازگشایی شده است.

پنجره انتشار برنامه به شمار چالش های

پنجره جاری انتشار برنامه اجازه نمی, فیلم منتشر خواهد شد و مستقیما به VOD اگر آنها شده اند تامین شده توسط تلویزیون فرانسه کانال های به عنوان مورد با “همسر خوب است.” این معاملاتي VOD پنجره است که در سه ماه اگر یک فیلم فروش کمتر از 100,000 پذیرش یا چهار ماه در حالی که به اشتراک مبتنی بر پنجره است که در 17 ماه برای خدمات محلی و متناوب 36 ماه به صورت جهانی سیستم عامل های مانند Netflix بکشد.

با تئاتر تعطیل و بسیاری از فیلم منتشر شده در برزخ بسیاری در صنعت مورد سوال کرده اند که آیا می تواند زمان برای یک تغییر حکومت است که اجازه می دهد تا این فیلم ساخته شود در دسترس VOD حق دور.

فرانسه مستقل توزیع بخش بود و در حال حاضر در بد شکل قبل از coronavirus. توزیع مریخ یک بار یک پیشرو indie در بنر قرار داده شده است تحت تجدید ساختار مالی و می تواند به زودی ناپدید می شوند, EuropaCorp خود را متوقف توزیع فعالیت های سال گذشته و چند تن دیگر شرکت های توزیع را خورده.

به عنوان آن بود در این سال دفتر جعبه در حال حاضر نمی تواند مقاومت در برابر جهانی همه گیر — حدود 25% پایین قبل از این بیماری همه گیر, ضربه به گزارش کام اسکور فرانسه.

ژان Labadi رئیس جمهور Le Pacte گفت: فرانسه از شایع دزدی صدمه زدن به توزیع چرا که آنها دیگر نمی تواند تکیه بر بازارهای ثانویه اگر خود فیلم موفق در تئاتر.

“هیچ چیز انجام شده برای مبارزه با دزدی دریایی به رغم وعده های که ساخته شده توسط (رئیس جمهور فرانسه امانوئل) پاکسازی و وزیر فرهنگ و ارشاد گفت:” Labadi, که منتشر شد, نامزد جایزه اسکار شد “Les Miserables” در فرانسه.

این کشور در زمان قانون دزدی دریایی به نام غفلت نمی کند هدف و تحریم وب سایت های ارائه محتوای غیر قانونی در آلمان به عنوان مثال. این لایحه انتظار می رود که سخت به عنوان بخشی از صدا و سیمای اصلاحات بعد از این سال.

Labadi همچنین گفت: اقدامات پرده برداری توسط National Film Board برای کمک به این صنعت نمی تواند به اندازه کافی برای نجات عظیم ضرر و زیان از توزیع کنندگان به دلیل org را پس انداز شده اند وضع شده توسط دولت است.

CNC مشخص شده چند اقدامات برای کمک به شرکت کنندگان و توزیع کنندگان سوار کردن coronavirus طوفان هفته گذشته, چنین به عنوان امکان تعویق در پرداخت هزینه های اجتماعی و به آنها دسترسی به وام ها و گزینه های بازپرداخت اعتبارات موجود خود را.

دولت همچنین قول داد برای کمک به شرکت ها مجبور به کاهش نیروی کار خود را و یا کاهش سرعت فعالیت خود را با پوشش بخشی از غرامت به کارکنان داده شد که یا شغل خود را از دست داده و یا در حال کار و کاهش ساعت.

یک لیست طولانی از فیلم ها و مجموعه های تلویزیونی است که برنامه ریزی شده بودند شروع به تیراندازی در عرض چند هفته آینده و یا ماه نیز به تعویق افتاد مانند کریستف Barratier را “Envole-moi” با Gerard Lanvin و فرانسوا ازون فیلم بعدی با سوفی مارسو و یا در موارد دیگر متوقف مانند Netflix’ “Arsene Lupin” با Omar Sy یا فصل دوم “کسب و کار خانوادگی.”

اگر چه فرانسه از زمان ممنوعیت تجمع بیش از 100 نفر صدق نمی کند به بسیاری از این شاخه محصولات شرکت ها در فرانسه در حال تصمیم گیری برای به تاخیر انداختن آنها به دلایل بهداشتی و همچنین با توجه به این واقعیت است که آنها خود را تحت پوشش بیمه نامه.

Dimitri Rassam فرانسوی تولید کننده “Envole-moi” نامه ای ارسال شده در رسانه های اجتماعی به توضیح است که شرکت او فصل 2 تصمیم به توقف سه هفته گذشته از ساقه به خاطر آن بود که “غیر ممکن است به دنبال فیلمبرداری در حالی که به دنبال دستورالعمل های اجتماعی فاصله است که ضروری است با توجه به این (همه گیر).”

همانطور که در کشورهای دیگر, فرانسوی, شرکت های بیمه پوشش نمی هر گونه لغو و یا خسارات ناشی از کروناویروس که با دیگر شیوع و بیماری های همه گیر.

این توقف و تعویق انداختن شاخه و نیز قرار دادن فیلم و تلویزیون خدمه در تنگه وخیم است. این فايکام است که سندیکای فرانسوی تکنسین های منتشر شده نگران کننده بیانیه جمعه با استناد قایق از شاخه های که لغو شده است, درخواست کمک از دولت و سینمای ملی. فیلم فرانسه صنعت استخدام حدود 127,395 مردم که بیشتر آن به شغل دائمی.

علاوه بر این شاخه از محصولات است که متوقف شده است و یا با تاخیر یک قایق بزرگ بودجه آمریکا فیلم مانند ریدلی اسکات “آخرین دوئل” شده اند متوقف و یا به تعویق افتاد با توجه به کوروناویروس.

“تمام فیلم های بخش نیاز به دریافت نهادی پشتیبانی برای زنده ماندن چیزی است که بدون شک اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده” گفت: Rassam.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>