وزیر امور مالی فرانسه طول می کشد مغلوب ساختن پیشی جستن به وظیفه بیش از coronavirus بسته شدن مرز

صادر شده در: اصلاح شده:

توصیف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بستن مرزهای ما به شهروندان اتحادیه اروپا به عنوان یک “انحراف” وزیر دارایی Bruno Le Maire گفت: این حرکت تا به حال باعث شده تاریخی فروش در روز پنج شنبه که دیدم ارزش سهام در بسیاری از فرانسه شرکت برتر سقوط.

تبلیغات

“ما کمک خواهد کرد که تمام شرکت های که در آن دولت یک خطر هوایی فرانسه, رنو,” Le Maire گفت: در کانال تلویزیونی BFM TV.

“هر آنچه در آن هزینه های ما را در کنار خود و آنها را حمایت کند” وی افزود: بدون شرح, چگونه دولت می تواند کمک به شرکت هایی است. او با قرار دادن رشد هزینه اقدامات برای نرم کردن اقتصادی خرید اینترنتی در “ده ها تن از میلیاردها”.

در حالی که Air France-KLM و رنو را ضربه سخت شده در فروش, بنابراین به فرودگاه اپراتور ADP که دولت امیدوار به کاهش سهام خود در. Le Maire گفت: شرایط بازار دور بودند از فرصت مناسب برای آن است.

دیگر شرکت های بزرگ که در آن دولت دارای خطر مانند گروه انرژی EDF ابزار Engie و دفاع گروه تالس شده اند کمتر نهفته است.

تا کنون دولت فرانسه متمرکز بر کمک به کوچک و اواسط اندازه شرکت ها با یک سری از اقدامات اعم از دولت تامین مالی کوتاه زمان کار طرح برای کارگران که ساعت قطع به ضمانت وام برای شرکت های کوچک مبارزه با cashflow مشکلات.

“در پایان روز آن را به هزینه های ده ها میلیارد یورو است. این که چقدر ما می توانیم انتظار می رود,” Le Maire گفت: به روشن ترین تصویر و در عین حال چقدر بحران خواهد هزینه های دولت در امور مالی.

Le Maire از تاریخ همتای آلمانی اولاف شولز پیشنهاد کرده افزایش سرمایه گذاری عمومی در زیرساخت ها توسط €12 میلیارد دلار تا سال 2024. او همچنین پیشنهاد کشیدن به جلو در حال حاضر توافق لغو مالیات بر درآمد اضافه شش ماه در هزینه برخی از €5 میلیارد دلار است.

نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته که کشور بدترین ضربه در اروپا و متعهد این هفته به سطح شیب دار تا هزینه های تخصیص €25 میلیارد دلار برای حمایت از شرکت ها و خانواده ها است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>