لژیون خارجی فرانسه سرباز می میرد از آسیب های پس از ضد جهادی عملیات در مالی

صادر شده در: بروز رسانی:

یک لژیون خارجی فرانسه سرباز بود که جنگ در مالی روز جمعه درگذشت از آسیب های خود را در یک بسته مواد تخریبی حمله Élysée قصر اعلام کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی در روز شنبه.

تبلیغات

سرتیپ Dymyto Martynyouk زده بود توسط یک دستگاه منفجره دست ساز در یک “عملیات علیه گروه های تروریستی” در آوریل 23, فرانسه دفتر ریاست جمهوری گفت.

مرگ او در بیمارستان نظامی پرسی در حومه پاریس که در آن او شده بود airlifted برای درمان. رئیس جمهور امانوئل پاکسازی بیان “احترام می گذارند” برای خود “قربانی” در این بیانیه ادامه داد.

در بیانیه ای جداگانه نیروهای مسلح رئیس ستاد گفت: در یک مخزن کامیون زده بود توسط یک بمب کنار جاده ای زخمی شدن دو سرباز در خودرو.

این به ارمغان می آورد در فرانسه تلفات آن عملیات نظامی در ساحل عاج – گسترده و نيمه خشک منطقه جنوب صحرای آفریقا – به 42.

فرانسه آغاز عملیات نظامی خود را وجود دارد در سال 2013 پس از Mali خواسته آن را به کمک به دست آوردن مجدد سرزمین های ضبط شده توسط افراط گرایان اسلامی که تا به حال ربوده Touareg شورش در این کشور شمال مناطق بیابانی سال قبل است.

نظامی فرانسه موفق شد در این وظیفه اولیه – اما شورشیان جهادی از سراسر کشور مالی و در سراسر مرز به نیجر و بورکینا فاسو.

(FRANCE 24 یمن)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>