صادر شده در: Modified:

یک مطالعه جدید توسط دولت فرانسه پرده برداری کرد روز پنج شنبه پیدا کرده است بالقوه تبعیض علیه اقلیت ها در شیوه های استخدام در میان هفت کشور عمده شرکت از جمله رنو. در میان این مطالعه فاحش یافته است که یک نامزد با یک عربی-نام و نام صدایی را کمتر از 25 درصد شانس بودن بررسی در مقایسه با دیگر نامزدها. شرکت های نگران با اشاره به “ضعف” روش اما جامعه شناس Jean-François Amadieu گفت: فرانسه 24 که چنین مواردی از تبعیض واقعی هستند.

تبلیغات

هفت شرکت ها شد “نام و مایه شرمساری” توسط دولت فرانسه پس از مطالعه گزارش “فرض تبعیض در استخدام” نامزدها به رسمیت شناخته شده به عنوان قومی یا فرهنگی اقلیت ها. نتایج نشان می دهد که هفت شرکت ها – رنو, هوایی فرانسه, مطابق, solar impulse, Arkéma, Rexel و Sopra-Steria – تمایل به نفع داوطلبان برای شغل که نام خرس از مبدا فرانسه به جای آن از شمال آفریقایی تبار.

“از تمام شرکت های آزمایش نامزدها با شمال آفریقا نام حال برآورد میزان موفقیت 9.3% در حالی که نامزدهای تحمل اروپایی صدایی نام داشته اند میزان موفقیت 12.5%” مطالعه متحده است. این یافته ها همچنین مشخص شده است که داوطلبان با شمال آفریقا نام “کمتر از 25 درصد شانس” حتی با داشتن برنامه های خود اذعان کرد.

شش نفر از هفت شرکت های هوایی فرانسه, مطابق, solar impulse, Arkéma, Rexel و Sopra-Steria – آیا در اعتراض به مطالعه را یافته اعلام کرد در یک بیانیه مشترک روز پنج شنبه خود را به “عمیق اختلاف” و “خشم در مورد ضعیف روش استفاده می شود” و همچنین “این مطالعه عدم وجود نظم و انضباط”.

دولت فرانسه انجام مطالعه بر روی 40 شرکت های بزرگ با 10.349 یا داستانی واقعی نامزدهای خود را ارسال رزومه (CV) تحت نام های مختلف و آدرس: یا با صدایی یا عرب صدایی نام.

برخی از این شرکت ها دولت را متهم به تعصب. آنها به خبرگزاری فرانسه گفت که برخی از متقاضیان رزومه فرستاده شد به کارکنان مشغول به کار در این شرکت ها که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با استخدام کارکنان و شغل است که در حال حاضر پر شده است.

دولت گفت که پشیمان است که “مطالعه روش ممکن است تحت الشعاع آن نتیجه گیری نهایی: تبعیض از آنها عمدی باشد یا ممکن است وجود داشته باشد در کشور ما” و اعلام کرد که موج دوم مطالعات “تصحیح یکی از اولین تعصب” انجام خواهد شد.

در یک مصاحبه با فرانس 24 ژان-فرانسوا Amadieu جامعه شناس و رئیس تبعیض رصدخانه گفت: شرکت ها باید تنظیم بهتر استخدام سیستم های از جمله برنامه های کاربردی ناشناس برای اطمینان بیشتر سطح زمین بازی.

فرانسه 24: اتحاد کار تبعیض بر اساس قومی و فرهنگی منشاء بدتر در فرانسه ؟

Jean-François Amadieu: نتایج حاصل از این آزمون نه من. در دنیای شرکت های بزرگ, تبعیض بر اساس فرهنگی و منشاء قومی است که هنوز هم همان. یک نامزد متعلق به یک گروه اقلیت دارای 20 تا 25 درصد کمتر شانس انتخاب شدن توسط کارفرمایان به طور متوسط. برای چند سال گذشته این رقم پایدار است و این همان است که در ایالات متحده است.

از سوی دیگر ما نمی دانیم که چه شکل که برای شرکت های کوچک به عنوان این آزمون انجام شد عمده هستند. آن خواهد بود جالب برای اندازه گیری تبعیض در ساختارهای کوچک تر به دلیل آن است که احتمالا بسیار بالاتر است.

تبعیض نیز مرتبط با فعالیت شرکت. برای مثال آن است به خصوص قوی در کسب و کار مهمان نوازی به عنوان آن را در بخش های است که از تماس مستقیم با مشتریان. این Accor گروه (که صاحب Sofitel, Novotel, Mercure, Ibis و دیگران) گرفتار شده است را یک بار دیگر تعجب آور نیست که با توجه به آن در حال حاضر در معرض شده در سال 2008. در سال 2017, این گروه نیز به نام بار دیگر پس از آن وزیر کار Myriam ال Khomry برای تبعیض است.

یکی باید در ذهن وجود دارد که انواع مختلف تبعیض است. ما 25 نوع با توجه به قانون فرانسه. دو تا از رایج ترین دسته از تبعیض سن و ظاهر فیزیکی و متاسفانه این انواع مختلف آزمایش نشده توسط دولت است.

چگونه ما می تواند مقابله با این نوع از تبعیض ؟

کارآمد و اندازه گیری می تواند یک قانون الزامی برنامه های کاربردی به طور ناشناس. این گزینه شده بود رد کرد توسط قانونگذاران در سال 2015 اما من فکر می کنم این بهترین اندازه ممکن است با ساخت résumés ناشناس با از بین بردن اطلاعات مانند سن و آدرس. این جایگزین موفق شده است در دیگر کشورهای اروپایی مانند آلمان و سوئد و هلند. وجود شرکت های بزرگ مثل بی بی سی که در حال حاضر اعمال آن است.

ما هم نیاز به یک مقدار زیادی از اطلاعات مانند ما در résumés امروزه یا از نظر ما که کارفرما نیاز ندارد که اطلاعات بسیار. در ایالات متحده آمریکا و یا کانادا, ما لازم نیست که عکس ها را در résumés. آیا کارفرما واقعا نیاز به دانستن اگر کسی اضافه وزن دارد یا اگر یک زندگی در یک محله فقیر یا یک گرایش جنسی? این اطلاعات هیچ ربطی به نامزد توانایی های خود. علاوه بر بزرگ به اندازه شرکت ها در حال حاضر نرم افزار طراحی شده برای تجزیه و تحلیل برنامه های کاربردی آنلاین, به طوری که آنها به راحتی می تواند اعمال ولایت ،

برخی از این شرکت ها در اعتراض به “ضعیف روش با استفاده از” مطالعه “که منجر به اشتباه نتیجه گیری”…

این آزمون را روش نمی شد به طور خاص طراحی شده برای “نامگذاری و بشود”. اگر ما از قبل می دانیم که این شرکت در حال رفتن به عموم به نام پس از آن دولت باید به شدت ترکیب آنها در این مطالعه که در راه يافته تر خواهد بود صدا.

این شرکت در اعتراض به مطالعه و دولت را در تشخیص خود “محدودیت”. اما این کاهش نمی نتایج جستجو است که به وضوح نشان می دهد که تبعیض است که هنوز هم قابل توجه در کشور ما است.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در Henrique ولدرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de