فرانسوی بيمارستان رکورد مرگبارترین روز با 588 coronavirus مرگ و میر

صادر شده در: Modified:

فرانسوی بیمارستان های ثبت شده خود را به بالاترین مرگ و میر در 24 ساعت با 588 جدید مرگ و میر ناشی از کوروناویروس کشور مشاور ارشد پزشکی گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه به عنوان مجموع تلفات از جمله خانه های بازنشستگی افزایش یافت و به بیش از 6,500.

تبلیغات

فرانسه مدیر کل سلامت ژروم Salomon, اعلام آمار و ارقام در طول روزانه یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: در مجموع 5,091 مردم کشته شده بود در بیمارستان پس از شروع بحران است.

دادن جداگانه برای شمارش خانه های سالمندان, Salomon گفت که موقت تعداد نشان داد که حداقل 1,416 مردم مرده بود در مراقبت از خانه سالمندان پس از ابتلا به ویروس.

مقامات امنیتی فرانسه شروع به انتشار آمار و ارقام برای مراقبت از خانه تنها در روز گذشته ، این افزایش بزرگ در تعداد کسانی که باعث می شود در مجموع 6,507 زندگی از دست رفته به کروناویروس در فرانسه تا کنون.

Salomon گفت که تعدادی از شناخته شده عفونت های گل رز در سراسر کشور به 64,338 از 59,105 در روز پنج شنبه. تعدادی از بیماران نیاز به حمایت از زندگی رز به 6,662 از 6,399.

در یک مصاحبه تلویزیونی در روز پنج شنبه شب, نخست وزیر Édouard فیلیپ خواست فرانسه به احترام این مستند اقدامات اعمال شده از مارس 17 برای اطمینان از درست کردن موارد جدید ابتلا به این ویروس است.

“این تنها راه برای خدمات سلامت برای غلبه بر اوج” ویروس, او گفت:.

فیلیپ اذعان کرد که در سراسر کشور مستند “احتمالا تمدید شود” فراتر از زمان مهلت 15 آوریل است.

با سنتی بهار نزدیک فیلیپ sternly هشدار داد که آمریکا با توجه به تعطیلات دور گفته می شود وجود دارد چک و جریمه برای کسانی که نقض قوانین است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>